1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Народний депутат від Кривого Рогу Костянтин УСОВ, член БПП «Солідарність», доволі об’ємно висловився з приводу рішення ВР про позбавлення недоторканності народних обранців...

201017 7

- Ті, хто називають сьогоднішнє голосування по недоторканності «історичним», оцінюють його як «нашу перемогу», і хваляться тим, що «ми змусили владу..», - ви шкідливі для розвитку повноцінного суспільства. Ви заважаєте.
Мало того, що не знаєте Римського права і видаєте за перемогу те, про що мріє будь-який диктатор. Мало того, що ви не аналізуєте приклад сучасної Туреччини та інших схильних до султанату країн.

- У вас ще й куряча пам‘ять. Курячий цикл мислення. Ви мовчите про те, скільки разів такі голосування вже були, як дивовижно легко вони проходили, і чим все закінчувалось. Ви не проповідуєте вміння тверезо аналізувати і холоднокровно мислити як невід‘ємну складову політично зрілого суспільства - ви проповідуєте жагу до коротких яскравих спалахів.

- Лампочку ввімкнули - перемога. Корм. Яйця.
Лампочку вимкнули - сон. Темрява. Караул, зрада.
Зранку знову спалах. «Ура! Ми перемогли».

- Що ви продаєте нашим людям? Що ви вчите їх купувати? Які саме цінності чи зміни? Може, не так реальні речі, як самих себе? Може таке бути, що ви все розумієте, але просто маєте на меті продати народу самих себе? Скільки з вас були в списках різних партій на минулих виборах? Скільки з вас хотіли б знайти себе в наступних? Більшість.

- Міцна держава - це марафонський забіг.
Це не спринт. Це не «ура». Це не один постріл.
Це пам‘ятати на 10 років назад і планувати на 15 вперед. Мінімум.
І допомагати суспільству діяти так само...

 

Для тих, хто здивований таким стилем та подачею матеріала, нагадаємо, що Костянтин Глібович доволі довгий час працював на телебаченні, і добре знайомий з прийомами подачі інформації для гарного усвоєння глядачами, слухачами та читачами...

Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий