На главную

«Беги или умри»: до України дісталася смертельна гра серед підлітків, які кидаються під авто

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

В Україні стрімко поширюється небезпечна гра серед підлітків “Біжи або помри”. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Полтавщини. В Кривому Розі про цю пошесть навіть розповідали в школах учням, щоб попередити розштрення цієї зарази -  Уберегите детей от опасных игр в Кривом Роге! - Беги или Умри! Купи свою Смерть!

120217 3

Як розповіла начальник відділу ювенальної превенції ГУ поліції області Ірина Карюк, ризикована вулична гра, суть якої полягає у тому, щоб на мобільний телефон зняти, як гравці перебігають дорогу якомога ближче до транспортного засобу, який рухається, знайшла своїх прихильників у деяких країнах ближнього зарубіжжя.
За непідтвердженими даними, гра “Біжи або помри” прийшла до України з Росії, де вже є жертви.
“Зрозуміло, що та дитина, яка не впорається із завданням, може серйозно постраждати або взагалі загинути. Відтак наше спільне завдання (батьків, вчителів і поліції) провести відповідну роз’яснювальну роботу з дітьми – попередити їх про небезпеку та високу вірогідність настання трагічних наслідків”, – додала вона.
Своєю чергою батьки дітей вже забили на сполох і почали ділитися у соцмережах порадами, на що варто звернути увагу, щоб відвернути трагедію.
Зокрема, необхідно простежити, чи висипається дитина, особливо, чи спить у ранкові години. Також повинні насторожити малюнки китів, метеликів та єдинорогів.
Окрім цього батькам радять дізнатися, чи вступила їхня дитина в одну з таких груп (або зі схожими назвами) у соцмережах: “Кити пливуть вгору”, “Розбуди мене о 4.20”, f57, f58, “Тихийдом”, “Ріна”, “Няпока”, “Море китів”, “50 днів до мого…”, а також застосування хештегів: #домкитов, #морекитов, #млечныйпуть, #150звёзд, #ff33, #d28, #хочувигру, #бегиилиумри та написання на своїй “стіні” цифр, починаючи від 50 і менше.
До того ж підозрілим є спілкування з друзями, якщо використовуються фрази “розбуди мене о 4.20”, “я у грі” та переписка в різних месенджерах із незнайомими людьми, які дають дивні розпорядження.
“Їду вулицею Кірова о 14:20 приблизно біля шиномонтажки, два пацани стоять, років по 12, я стабільно тримаю 60-70 км, і тут один зривається, за метрів 70-80 перебігає дорогу, я по гальмах, за 5 метрів зупинився, друге с*ченя на камеру телефону знімає, ззаду їхала іномарка, трохи в мене не в’їхав, в бік пішов. А це гаденя трохи під колеса не потрапило! Як побачите – стоять край дороги, краще скиньте газ!” – повідомив один із автовласників Владивостока.
Своєю чергою у поліції закликали водіїв, побачивши дітей на узбіччі дороги, бути уважними.
Нагадаємо, на початку грудня у Донецькій області в місті Маріуполь 15-річна дівчина стрибнула з 13-го поверху будинку, вирішивши покінчити із собою. Перед цим вона виконувала завдання “квесту” з соцмережі. Серед завдань “квесту” також було палити руки над свічкою, проколювати опіки голкою, а вже потім зістрибнути з 13-го поверху. Всі ці завдання вона брала із групи в соціальній мережі. За словами мешканців багатоповерхівки, де загинула дівчинка, свій вчинок вона навіть записала на телефон.

Комментарии   

0 #1 P 42 20.04.2017 06:39
The bright colours and calling out answers to the phrase puzzles make it much more exciting.
My favorite part is the assortment of songs which really assist kids to remember the letters they simply realized, even after the episodes has ended.
Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить