1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Митрополит Луцький і Волинський Української православної церкви Київського патріархату Михайло Зінкевич розкритикував прихильників Росії та "московської церкви". Ця проповідь викликала гарячий обмін думками у православних України та Кривого Рогу...

300816 16

Відео з уривками його проповіді з'явились на YouTube.
Зінкевич зауважив, зокрема, що Україні потрібно тягнутись не до Росії, а до Європи, бо ми маємо однакові цінності.
"Цінності православ'я — це нас об'єднує з європейцями", — вважає митрополит.
Священнослужитель закликав не молитись мовою окупанта і дав негативну оцінку тим, хто ходить до церкви Московського патріархату.
Кожна куплена свічка у храмі Московського патріархату — це куплений патрон для вбивства ваших дітей, — вважає він.
"Україна буде вічно. Поховаємо і тих, хто дивиться ще на північ. Багатьох поховали, і тих поховаємо", — запевнив митрополит.

оригінал матеріалу

дайджест,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Комментарии   

0 #4 13moiseev 01.09.2016 16:08
Старі теми під нову музику?? Вони ще й віджимають храми в УАПЦ ,але бачу про це мовчать. Дивні націоналісти бють наіоналістів, бо їм нема де молитись??
Цитировать
+3 #3 Яринка 01.09.2016 00:47
Сказав чоловік, тримаючи у руках жезла, зробленого у Росії. Найголовніший меценат УПЦ КП - Анрій Мацола - без проблем із патріотичною совістю веде бізнес у Росії. Та це ж цілі танки! :lol: А ви тут - про свічки.
Цитировать
+2 #2 Андрей 31.08.2016 15:19
что ж вы этого дебила прошлогоднее гоняете или закончилось уже о чём писать - насущное и животрепещущее? :) лучше свеженькое: как он магазинчик захватил, а налоги не платит, уничтожил в Луцке исторический объект самовольно, гуманитарочкой для атошников торговал через синодальный орган?
Или самое свежее: скупался в магазине Лавры, оплачивая пули для наших солдат! Или брешет пёс?
Цитировать
0 #1 111 30.08.2016 18:01
проблема в том что у верующего человека который регулярно посещает церковь постепенно исчезает собственное мнение. он становится паствой. которая бредет за своим пастухом в сторону кладбища. вот поэтому любая власть рада стараться помогать церквям плодится набирать новых членов.
Цитировать

Добавить комментарий