1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як повідомляє директор ДЮСШ №2 Кривого Рогу Петро МАЛИШ, закінчився Чемпіонат міста з плавання серед юнаків та юніорів

Кращими командами чемпіонату стали: ДЮСШ №1, СК «Молодість», ДЮСШ №2.
За підсумками двох днів змагань, вихованці ДЮСШ №2, зібрали багатий медальний врожай для своєї школи:
І місць – 11, ІІ місць – 9, ІІІ місць – 9.
Зокрема, Шарафутдінова Ніка стала кращою у віковій категорії юнаки, вона здобула 4-и золотих медалі та Марчак Сергій у віковій категорії юніори став чемпіоном на трьох дистанціях, обидва спортсмени вихованці тренера Білої Л.Л.
Також можна відмітити виступ спортсмена тренера Трушковської В.В. – Помазан Данила на дистанції 1500 м, який став чемпіоном та виконав норматив «І спортивний розряд».