1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Спартакіада викладачів, співробітників та аспірантів Криворізького Національного Університету визначала кращих спортсменів

За традицією в нашому університеті з 18 грудня 2017 по 12 січня 2018 року успішно пройшли спортивні змагання спартакіади серед викладачів, співробітників та аспірантів «Бадьорість та здоров’я - 2018».
Збірні команди восьми факультетів напружено боролися за першість у кожному з чотирьох видів спорту: волейболі, настільному тенісі, шахам та бадмінтоні. Організатори та судді доклали максимум зусиль, щоб забезпечити суддівство змагань на вищому рівні. Не залишилися осторонь і об’єднана профспілкова організація університету, яка придбала багато кубків та солодких призів, та колектив кафедри фізичного виховання, який забезпечив якісне проведення змагань (спортивна база, інвентар, кваліфіковане суддівство).
Лідерами у змаганнях з волейболу стали викладачі геолого-екологічного факультету, з настільного тенісу – команда гірничо-металургійного факультету, у змаганнях з шахів перемогу отримали викладачі будівельного факультету, а кращою у бадмінтоні стала збірна команда факультету інформаційних технологій. Переможцем у загальнокомандному заліку спартакіади став електротехнічний факультет.
Учасників спартакіади вітали ректор університету Ступнік М.І. та голова об’єднаної профспілкової організації Щокін В.П. Вони вручили переможцям та призерам спартакіади перехідні кубки та грамоти з кожного виду спорту. Найактивніших учасників спартакіади було нагороджено грамотами та солодкими призами. Приємною несподіванкою стали і персональні нагороди окремим учасникам спартакіади. Були відзнаки за вірність традиціям і спортивне довголіття, за вірність спортивним традиціям, талант та відданість факультету та інші.
Хотілося б побажати всім нашим викладачам і співробітникам боротьби та протистояння виключно на спортивних майданчиках. А студентам, які приходили вболівати за своїх викладачів - нехай ці змагання послужать прикладом, гідним наслідування.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг
Фото - КНУ

Добавить комментарий