1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Завідувач кафедри спеціальної фізичної підготовки Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Сергій Балабан виборов золоту медаль на Чемпіонаті світу з дзюдо серед ветеранів, який проходив у штаті Флорида, США. Варто зазначити, що з минулорічних змагань спортсмен також повернувся чемпіоном

221116 16

221116 17

У ваговій та віковій категоріях Сергія (до 90 кілограмів, 30-34 роки) виступали 41 спортсмен – кращі дзюдоїсти з усього світу.
Сергій Балабан провів чотири надважкі зустрічі: з іспанцем, американцем, бразильцем боровся за вихід до фіналу. У фіналі зустрівся з діючим чемпіоном Європи – українцем. Дві зустрічі з чотирьох спортсмен виграв достроково. У фінальному поєдинку виборов титул чемпіона всього за 40 секунд.

Вітаємо спортсмена з достойним виступом та перемогою на Чемпіонаті світу. Бажаємо подальших успіхів та перемог!