На главную

«Кривбас» розгромив ФК «Нікополь» в День Незалежності України в Кривому Розі

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Щоб загальнонаціональне свято в Кривому Розі було остаточно вдалим для футбольних вболівальників, треба було, щоб улюблена команда нарешті перервала серію невдалих виступів в Суперлізі Дніпропетровської області. І «Кривбас» не схибив. Матч з ФК «Нікополь» став багатим на голи та емоції

Криворіжці не стали відкладати надовго свої амбіції, а з перших хвилин пішли в атаку. І вже на восьмій хвилині Євген Журавський після красивої, а головне – влучної подачі Руслана Нікуліна відкрив рахунок в матчі. Минуло лише п’ять хвилин, і голкіпер гостей Максим Харін був змушений знову виймати м’яч з сітки воріт – відзначився Сергій Ільєнко.
Давно на трибунах не вирували такі пристрасті, але на полі гра вирівнялась, і на перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь господарів.
Та другий тайм став ще багатшим на голи. По-перше, скоротили рахунок гості. На 63-й хвилині Дмитро Шарай відквитав один гол, повернувши інтригу в матчі. Однак довго цей рахунок не тримався – за кілька хвилин відзначився влучним ударом Сергій Соловей, який тільки-тільки вийшов на заміну.
А під завісу матчу відзначився ще один футболіст, який вийшов на заміну – Юрій Штурко. І цей гол став першим для Юрія у офіційному матчі після його повернення до футболу. За регламентом – аматорського, але по суті – професійного.
Після матчу головний тренер «Кривбасу» Сергій Мазур зазначив що результатом задоволений, але має претензії до гравців щодо реалізації гольових моментів. Дійсно, криворіжці втратили кілька можливостей для збільшення рахунку. Та навіть 4:1 стало приємним сюрпризом для вболівальників.
Наступним суперником «Кривбаса» стане «Авангард» з Покрова (колишнього Орджонікідзе) А він, до речі, цього ж дня обіграв наш місцевий «Гірник» 3:2, так що виїзне протистояння для наших хлопців має стати цікавим.

«Кривбас» Кривий Ріг - "Нікополь" Нікополь 4:1 (2:0)
Суперліга Дніпропетровської області 2016 (14 тур).
24.08.2016 року. Середа. 17:00 м. Кривий Ріг. стадіон «Спартак». +32 градуси. 1000 глядачів. Оцінка поля - 3.
Арбітри: Рижий А., Шакович Р., Жуган С. (всі м. Дніпро)
"Кривбас":Афанасов, Левчук, Слищенко (к), Желнаков (Швед,46), Журавський, Атанов (Штурко,60), Нікулін, Корнійко (Кобилинський,62), Левкович (Ісаков,53), Грома, Ільєнко (Соловей,65)
"Нікополь": Харін, Чепіль, Гіберт, Коваленко І., Холодков, Сумцов, Донець, Шарай, Чернишов (Поночовний,59), Каранедов, Мамедов (Коваленко Є.,68)
Голи: Грома,8, Ільєнко,14, Соловей,68, Штурко,84 - Шарай,63
Попередження: Грома,62, Журавський,50, Ісаков,86 - Холодков,65, Сумцов,86