1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

29 травня 2016 року на базі КЗШ № 4 відбулися міські змагання зі стрітболу на Кубок міста «Стрітбол-2016». У змаганнях взяли участь 4 команди Тернівського району в 4-х вікових категоріях

10616 1

10616 2

10616 3

Команду в категорії «Юніори віком 12 - 16 років» представляли вихованці ДЮСШ №5 (тренер Коваль Л.О.), хлопці зайняли І місце.
Команду в категорії «Дорослі-чоловіки» (чоловіки та юніори) віком 17 років і старше» представляли випускники ДЮСШ №5 та СК «Північне сяйво», яка теж зайняла І місце. Тренери: Коваль Л.О., Синицький Д.А.
Команду в категорії «Дівчата віком 12 – 16 років» представляли учениці КЗШ №55 (вчитель фізичної культури Москаленко В.І.). Дівчата посіли 5 місце.
Команду в категорії «Дорослі-жінки» (жінки та юніорки) віком понад 17 років і старше» представляли вчителі (Касьян Тетяна, Кедьо Катерина) та учениці КЗШ №27.
Всі спортсмени-призери нагороджені грамотами та медалями від комітету з фізичної культури і спорту виконкому Криворізької міської ради.
Виконком Тернівської районної у місті ради вітає наші команди з гідним виступом!
Бажаємо всім міцного здоров’я, спортивної наснаги та перемог!