1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як повідомляє Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради, на виконання міської програми «Обдаровані діти – майбутнє Криворіжжя» (2014-2020 рр.) та з метою поглибленого вивчення предметів природничого циклу, розвитку в учнів навичок дослідницької діяльності 11.04.2019 на базі КЗШ №68 відбувся міський конкурс-захист дослідницьких робіт «Квітневі читання» для учнів 5-8 класів

170419 2 min

Самий повний довідник установ, закладів, підприємств, магазинів Кривого Рогі державною мовою – Телефонник-КР

У конкурсі взяли участь 63 учні від 39 закладів, із них 11 п’ятикласників, 14 шестикласників, 15 семикласників та 23 восьмикласники. Найактивнішими учасниками конкурсу були учні освітніх закладів Саксаганського району (23 учасники).
Під час захисту дослідницьких робіт більшість конкурсантів продемонстрували високий рівень підготовки, вміння користуватися наочністю, ілюструвати виступи медіапрезентаціями та цікавими дослідами.

За підсумками роботи журі конкурсу призові місця посіли:

І місце
Тітаренко Олександр, учень 5 класу КГ №91 (учитель Тєлухіна М.С.);
Захарченко Артем, учень 6 класу КЗШ №110 (учитель Мельникова Н.А.);
Білоус Софія, учениця 7 класу КЗШ №79 (учитель Шведун В.П.);
Кам’янецька Яна, учениця 8 класу КЗШ №109 (учитель Данильчук Е.В.);
Данчул Кристина, учениця 8 класу КЗШ №122 (учитель Коваль І.І.)

ІІ місце
Висоцький Олександр, учень 5 класу НВК «ЗНЗ-ТЛ» (учитель Моісеєва Ю.В.);
Солоділова Катерина, учениця 6 класу КЗШ №31 (учитель Вінівіт’єва В.С.);
Суркова Марія, учениця 7 класу КЗШ №130 (учитель Полєвська Л.О.);
Упеніна Карина, учениця 8 класу КЗШ №100 (учитель Неваліхіна Ю.О.);
Волинець Марія, учениця 8 класу КЗШ №100 (учитель Неваліхіна Ю.О.)

ІІІ місце
Ольховенко Максим, учень 5 класу КЗШ №21 (учитель Кот Т.Ю.);
Астаф’єв Павло, учень 6 класу КЦМГ (учитель Суворова К.М.);
Німченко Яна, учениця 6 класу КЗШ №117 (учитель Булгака О.В.);
Шкурко Дар’я, учениця 7 класу КЗШ №8 (учитель Шутенко О.Л.);
Болотнікова Мілана, учениця 7 класу КПНЛ (учитель Смолянчук І.В.);
Бастракова Вероніка, учениця 7 класу КПНЛ (учитель Білоус О.В.);
Ревенко Іван, учень 8 класу КЗШ №79 (учитель Шведун В.П.);
Янченко Мирослав, учень 8 класу КЗШ №123 (учитель Шведун Г.Г.);
Ткаченко Олександра, учениця 8 класу КЗШІ №1 (учителі: Буткеєва Н.А., Ривкіна К.Є.);
Лагодич Ярослава, учениця 8 класу КПНЛ (учитель Задорожній В.М.);
Чурбанов Володимир, учень 8 класу КПЛ (учитель Стебливець І.П.)

Переможці конкурсу отримали дипломи та медалі («золоті», «срібні» та «бронзові»), всі учасники – сертифікати.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг
Фото – Департамент освіти мерії Кривого Рогу

Добавить комментарий