1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Питання наркотиків у Кривому Розі завжди були болючим, але останнім часом воно ще більше загострилось. Вже ні для кого не секрет, що на вулицях та скверах можна легко побачили людей, які ховають або шукають «закладку» наркотиків. Будівлі та споруди міста розмальовані електронними адресами продавців цього зілля, повідомляють волонтери «Пошук дітей КР»

130419 8 min

Як повідомляє Тетяна КАРНАУХ, поліція не має достатньо ресурсiв для видалення такої реклами. Саме тому ми всі, громада міста, повинні долучитись до боротьби з цією проблемою.
Активісти та волонтери пропонують наступне - на телефон гарячої лінії групи пошуку зниклих дітей 097-543-30-30 треба скинути фото та адресу продажу наркотичних речовин чи де виявлено напис з рекламою наркотиків.
Волонтери, в свою чергу, беруться замальовати цей напис власними силами, через домоуправителів, власникiв будiвель, тощо.

- Якщо хтось бажає долучитись, а саме самостійно замальовувати знайдені написи – будемо вам вдячні за небайдужість! Можливо, хтось бажає долучитись до цієї справи іншим шляхом – наданням матеріальної допомоги на придбання фарби або іншим шляхом – ми відкриті до співпраці. Певний ресурс ми маемо - небайдужi пiдприемства допомогли з фарбою, кому треба для цiєї справи, звертайтеся. Отже, ми чекаємо ваші повідомлення. Зробимо місто чистіше разом! – закликають «Пошук дітей КР» та Тетяна КАРНАУХ.

Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий