1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

До редакції сайту Весь Кривий Ріг звернувся голова селищної ради Жуківки Олександр БРУДЬКО. Йото розповідь переносить нас в лихі 90-ті

Олександр БРУДЬКО:

У четвер, 21 березня 2019р. невстановленими особами була скоєна спроба спалити Жуківку! За останню неділю мешканцями Жуківки було тричі викликані наряди поліції- причина- залякування мешканців різними «тітушками», добре одітими, які приїзджали до селища на сучасних дорогих джипах, щодо зносу їх помешкань, ліквідації водопровіду, та електромережі в селище, погрози підпалу та проведення акцій мародерства да вандалізму.

Так, протягом 3-х останніх днів погрози частково почали виконуватись. За адресами вул. Лавреньова 1,3,5,7,17,19; вул. Чистопілька, 1,2,3,7, 15, 21 були вивалені оконі рами, викинуте майно на вулиці, зафарбовано стіни та стелі різними фарбами та нецензурними виразами...

А в четвер «тітушки» спробували спалити селище.
За напрямом вітру були здійснені близько 5-ти підпалів, починаючи з помешкання, яке люди не продали Арселору - по вул. Чистопільській, 1.
В результаті злагоджених дій мешканців, та прибулого наряду МЗНС, швидкої та поліції пожежу вдалось погасити. Вигоріло пів помешкання та близько 350 кв. м дерев та насаджень (на фото)!

Зазначимо, що - починаючи з 1985 року, після виникнення техногенної загрози зсуву міліонних тон ґрунтів від діяльності підземних видобуток ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг”, яке є правонаступником підприємств, які вели цю діяльність да даній території, три підприємства, які знаходились поблизу і на яких працювали мешканці, були перенесені в інші райони міста; а після ініціювання виконкомом Саксаганської у місті ради 01.06.2014 року закриття єдиної дороги, яка з’єднувала селище з містом, умови проживання стали нестерпними!

Відсутність інфраструктури (магазину, жодного транспортного сполучення з містом – 3 км до найближчої зупинки транспорту (по дорозі, яка перекрита під загрозою щоденного обвалу!), газу, опалення та гарячої води, каналізації тощо); відмова навіть поліції та співробітників різних служб міста навіть виїжджати за викликом мешканців – тож «ЗОНА ОБРУШЕННЯ!»

Ці фактори привели до складання загрозливої екологічної та санітарної ситуації (постійні пориви водовідводу та ліній електромережі до селища і відсутність ремонтних робіт, завалення відходами з трьох сторін селища (утворення могильників з останків тварин - свиней, крупної рогатої худоби та бійцівських псів, яких привозять і вивалюють вздовж наших помешкань!); вивіз та скид відпрацьованого мастила та мазуту, будматеріалів з ліквідованих помешкань зі всього міста.

Страшна криміногенна ситуація: відсутність нічного освітлення вулиць, незаконне винищення (зрубування) лісу кримінальними «бригадами» у зоні «Обрушення», викопування комунікацій на металобрухт, переривання землі у пошуках кабелів, труб; просідання та розкрадання могил на кладовищах «Західне», «Галковське» та кладовищі військовополонених поблизу «склепу Галковського».
Массові крадіжки, які в рази почастішали після викупу АМКР помешкань нашого селища – так, на протязі 2018р. було здійснено 13 крадіжок майна за адресами – вул. Лавреньова 1,3,5,7,17,19; вул. Чистопілька, 1,2,3,7, 15, 21.

На території та поблизу селища постійно спостерігають озброєних людей, та чують кожну неділю постріли як поодинокі - так і з автоматичної зброї!
Таке враження - що у залишках лісомасиву проводять тренування якісь озброєні формування!

Також, масове засівання прилеглих територій до селища марихуаною - та організація неконтрольованих притонів наркоманів у будинках які зараз викуплені і належать АМКР, зокрема - останнє затримання наркоділків було здійснене співробітниками ВБНОН Саксаганського відділу поліції 12.07.2018 року, було вилучено мішок марихуани біля будинку за адресою – вул. Лавреньова , 3 - навпроти, та в якому випрошували та зберігали марихуану та був організований наркопритон.

А ще - велика кількість бродячих агресивних собак - які роблять життя в селищі неможливим!

Мешканцями прийняте рішення- при спробі проникнення в помешкання та на їх подвір’я вони будуть змушені застосовувати зареєстровану мисливську та табельну зброю, яка є в достатній кількості, задля захисту своєї землі, помешкань та майна.

Ми повертаємось в «лихі» 90-ті?!

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг
Фото – Олександр БРУДЬКО

Комментарии   

+1 #1 Александр 26.03.2019 13:13
Жуківчан намагаються вигнати з їхньої землі будь-якими засобами?
Вчьора, 25 березня 2019р. на Жуківку приїхало Громадське телебачення (Кривий Ріг) [censored][censored].facebook[censored]/gtv.tk/ . Те, що вони нам показали в прямому ефірі шокувало більше 3 тис. криворіжців за 2 часа стріму: «Кривой Рог, поселок Жуковка, Саксаганский район, Ковальска балка. АрселорМиталл выживает местных жителей со своей земли.»
Під час та після стріму відео активно стало блокуватись- посипались массові скарги на відео у фейсбуці. Не треба буди над розумним- для того щоб зрозуміти хто це робить – звичайно АМКР не хоче, щоб проблеми Жуківки висвітлювались в ЗМІ та інтернеті. Але, правду не сховати, ми будемо постійно тримати Вас, шановні, в курсі, і не дамо примусово вигнати ні Арселору, ні міськвиконкому людей з їх рідної домівки, тим паче, що всі спроби є незаконними та варварськими!
Цитировать

Добавить комментарий