1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Вже з лютого в Кривому Розі наводять лад на центральних автомагістралях з використанням пневмо-струменевої технології. А з відкриттям асфальтного заводу починається комплексна планова робота з ремонту доріг у Кривому Розі, повідомляє прес-служба мерії

150319 18 min

Цього тижня буде проведений поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Соборній, 30-річчя Перемоги та Володимира Великого з обов'язковим облаштуванням тротуарів. Продуктивність заводу – 80 тонн асфальтобетону на годину. У літній час цей показник досягає 800 тонн, при необхідності і великих обсягах ремонтів – до 1800 тонн асфальтобетону на добу. Асфальто-бітумна суміш стійка до температурних перепадів, витримує великі навантаження автомобілів.
Для того, щоб виробляти асфальт в необхідному обсязі, завод забезпечений усіма складовими - щебенем, бітумом і т. д. В наявності є необхідна дорожня техніка - асфальтоукладальники, катки та машини для доставки асфальту.
Пріоритет в ремонтах доріг на 2019 рік - внутрішньоквартальні та прибудинкові території.
Нагадаємо, що по Кривому Рогу зараз працює п'ять спецбригад для проведення ямково-аварійного ремонту.
Машини наводять лад по проспекту Металургів, вулицях Січеславській, Ватутіна, Ньютона, Гірників, Дніпровському та Миколаївському шосе.

ДАЙДЖЕСТ,
публікується в скороченні
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг
Фото – сайт мерії Кривого Рогу

Добавить комментарий