1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Вже другий рік поспіль 14 лютого – у День святого Валентина в Кривому Розі проходитиме акція «Кохання поза часом», повідомляє офіційний сайт міськради

110219 17 min

Зареєструвати шлюб або подати відповідну заяву навіть уночі – до самої півночі (з 8.00 до 24.00) можна буде у трьох відділах державної реєстрації актів цивільного стану:
- Металургійному,
- Довгинцівському,
- Саксаганському.

Що може бути романтичніше та символічніше, ніж одружитися у День всіх закоханих чи подати заяву про реєстрацію шлюбу? Тому не дивно, що багато молодят обирають саме цей день, як вирішальний момент для побудови нової сім’ї. Також у цей день усі охочі зможуть відсвяткувати заручини чи провести обряд ювілейного весілля.

До речі, минулого року бажання зареєструвати шлюб у Валентинів день у Кривому Розі виявило 34 пари. Пальмою першості заволодів Металургійний район, де 14 лютого одружились аж 14 пар закоханих.

Нагадаємо, що у Кривому Розі також діє послуга «Шлюб за добу». Всім бажаючим скористатись послугою можна звернутись до організатора свята – Комунального підприємства «Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка» та:
1) обрати час проведення реєстрації шлюбу;
2) укласти відповідний договір з організатором;
3) прийти до себе на весілля та отримати свідоцтво про одруження протягом 24 годин.

Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради запрошує усіх бажаючих заручитись у День закоханих, прийняти участь в акції «Кохання поза часом» та бажає усім криворізьким молодятам щасливого сімейного життя та добробуту!

ДАЙДЖЕСТ,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий