1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

До Кривого Рогу та Кропивницького після чергової ротації у зоні проведення операції Об'єднаних сил повернулися військовослужбовці 21-ї окремої бригади імені Петра Калнишевського, повідомляє прес-служба в/ч 3011

Протягом 3-х місяців гвардійці несли службу у Донецькій області.
У військовій частині на повернення гвардійців вже чекали їх рідні та учні підшефної школи №122, які протягом зимової ротації передавали військовим листи та подарунки.

- Хочу подякувати командирам за те, що зберегли особовий склад і не допустили втрат. Дякую кожному військовослужбовцю за сумлінне виконання своїх обов'язків, протягом трьох місяців успішно виконували поставленні завдання. З поверненням!, - з привітальним словом звернувся до військовослужбовців командир військової частини 3011 полковник Олександр Аленін.

Після урочистого привітання гвардійцям вручили грамоти командування Національної гвардії України, Командувача Об'єднаних сил та подяки від міських та районних рад населених пунктів, в яких несли службу військові.

За час чергової ротації військовослужбовці Криворізької бригади затримали декількох місцевих мешканців, які виявилися причетними до незаконних збройних формувань, та контрабандистів.

Тепер на гвардійців чекає відпочинок, після якого вони нестимуть службу та забезпечуватимуть порядок на вулицях рідного міста.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг
Фото – в/ч 3011

Добавить комментарий