1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Хоча вводити монетизацію для тих, хто вже іі отримує, планувалось з 1 травня 2019 року, спеціальним рішенням Кабміну цей захід перенесено на березень. Пан Гройсман вважає, що це буде стимулювати мешканців Кривого Рогу, що отримали субсидію в грошовому еквіваленті, краще голосувати за нинішнього Президента?

080219 24 min

Як повідомляє Департамент соціальної політики виконкому Криворізької міської ради, 1 лютого прийнято урядове рішення, щодо проведення, починаючи з березня цього року, виплати субсидій для розрахунків за житлово-комунальні послуги «живими» грошима.

Субсидіанти в Кривому Розі, які отримували житлову субсидію з початку опалювального сезону, та є пенсіонерами, субсидію у березні одержать готівкою одночасно з пенсією, іншим – субсидія перерахується грошовим переказом через Ощадбанк.

Для отримувачів субсидії, які не є пенсіонерами, для отримання грошового переказу необхідно звернутися до найближчого відділення Ощадбанку і надати паспорт та ідентифікаційний код. Одночасно з виплатою грошового переказу кожному одержувачу субсидії відкриватиметься персональний банківський рахунок, на який субсидія перераховуватиметься у квітні та травні.

Пенсіонери, які отримають пенсійні виплати через банки, відповідно зможуть зняти свою субсидію безпосередньо у банкоматі цього банку. Тим, у кого немає пенсійної картки, субсидію разом з пенсією доставить Укрпошта.

Паралельно, для усіх, хто звернувся вперше за субсидією у 2019 році діятиме запущена з січня 2019 року монетизація субсидії, яка передбачає її виплату безпосередньо житлово-комунальним підприємствам через Ощадбанк, а субсидіанти отримають за результатами вже цього опалюваного сезону залишок невикористаної субсидії готівкою.

Таким чином, одночасно здійснюватиметься пілотування паралельно двох моделей монетизації та за результатами аналізу їх ефективності прийматиметься рішення щодо впровадження однієї з них з травня 2019 року.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий