1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як повідомляє «СИЛА ЛЮДЕЙ Кривий Ріг», 31 мільйон гривень коштувати криворіжцям, платникам податків, самопіар міської влади у 2019 році

120119 1 min

На 2019 рік із міського бюджету Кривого Рогу на співпрацю із засобами масової інформації виділяється 31 млн. грн. Із них 13 млн. грн. - на висвітлення питань соціально-економічного розвитку міста, 18 млн. грн. - на фінансову підтримку засобів масової інформації (ТРК Рудана).

2019 рік в Україні є роком президентських і парламентських виборів, а також періодом нарощування потужностей перед місцевими виборами, які відбудуться у 2020 році. Тому не дивно, що для міської влади і провладних депутатів фінансування ЗМІ й співпраця з ними зараз у пріоритеті.

Для порівняння: 2019 року з міського бюджету на заходи енергозбереження виділяється всього 21 млн. грн., на ремонт мостів - лише 5 млн. грн.

- За 31 мільйон, що міська влада виділяє на підтримку ЗМІ і висвітлення своєї діяльності, можна придбати понад 20 котелень для шкіл або лікарень. Можна купити пару нових автобусів або тролейбусів. Тому на своїх бордах і в телевізійній рекламі вони мають написати “Замість нового автобуса ви бачите нашу рекламу, - розповідає депутат міськради Кривого Рогу Андрій Немченко.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг
Фото – Сила Людей Кривий Ріг

Добавить комментарий