1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Как сообщил начальник Департамента развития инфраструктуры города мэрии Кривого Рога Иван КАРЫЙ, ночью на дорогах города работало 44 единицы коммунальной снегоуборочной техники, а также техника управителей и предприятий Кривбасса

080119 11

По словам чиновника, нареканий со стороны патрульной полиции, бригад скорой помощи и водителей общественного транспорта Кривого Рога не зафиксировано. Иван КАРЫЙ утверждает, что все дороги города являются «проездными», и движение на них не затруднено.
С 05.00 техника начала работать на придомовых территориях, с привлечением тракторов.
Снегоборьба ведется под контролем руководства мэрии Кривого Рога согласно плана.

Иван Карый
На даний час місто відпрацьовується 44 одиницями спеціалізованої снігоприбиральної техніки (без урахування техніки управителів, підприємств міста).
Зауваження з боку патрульної поліції, швидкої допомоги, підприємств загальноміського пасажирського транспортну - відсутні.
Всі дороги проїзні.
Спеціалізована техніка працює в співпраці з патрульною поліцією, швидкою допомогою, оперативним черговим міськвиконкому та райвиконкомами міста за для своєчасного реагування на можливі перешкоди в русі транспорту на загальноміських дорогах.
З п‘ятої години ранку підсилюються управителі технічним персоналом та тракторами - доопрацювання прибудинкових територій.
Структурні підрозділи соцкультпобуту, підприємці проінформовані та з ранку продовжують відпрацьовувати свої ділянки, території.
Ситуація повністю контрольована.
Ми продовжуємо!

Илья ПЕТРЯК,
специально для рубрики
Новости Кривого Рога
сайта Весь Кривой Рог
Фото - ДРИМ

Комментарии   

0 #1 Олена 08.01.2019 17:57
Мабудь потрібні вибори кожні півроку. Але підворотні та провулки засніжені - немає там снігоурочних
Цитировать

Добавить комментарий