1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

На світлинах - парк Гданцівський і найбільша фітнес-станція під відкритим небом у Центрально-Міському районі Кривого Рогу. Про чергові новини на виборчому окрузі повідомляє Команда Костянтина Усова

Фітнес-станція. Все готово. Лишається тільки професійне покриття з рідкої гуми - його вкладуть, коли дозволить погода. Майданчик для воркауту максимально антивандальний.
Київський виробник спеціально для Кривого Рогу використовує нові способи кріплень, аби устаткування не розібрали на запчастини.
Команда Костянтина Усова піклується, аби спортсмени Кривого Рогу займалися у найкомфортніших та найбезпечніших умовах.

Також зустрічайте фонтанчики з питною водою у Гданцівському парку в Кривому Розі! Найцікавіші не тільки в місті, а й в усій Україні. На їх замовлення, доставку кораблем з Азії, розмитнення в Одесі, перевірку функціоналу в Рівному, і нарешті доставку до Кривбасу - пішов майже рік.
Під фонтани проведені окремі комунікації, матеріали в яких відповідають встановленим для питного водопостачання санітарним нормам.
Триває обладнання системи вузлами додаткової очистки води зі змінними фільтрами.
На фото ви можете побачити: питні фонтани передбачені для людей різного зросту: для дорослих та малечі, для пиття на місці або щоб набрати водичку з собою - для цього є окрема, верхня, секція.

Арка на вході до парку. За проектом були прості реставраційні роботи. Але підрядники зіткнулися з тим, що кмітливі «майстри» минулого століття засипали порожню зсередини арку будівельним сміттям. Тому замість кількох тижнів, наші будівельники вже кілька місяців, наче той пазл, збирають конструкцію по шматочках.

До відому виборців: Роботи у Гданцівському парку, ініційовані Костянтином Усовим, йдуть щодня. Місцевим мешканцям та всім бажаючим стежити за ними зручно у фейсбук-пабліку «Парк Гданцівський».

Микола СЕРЕДА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг
Фото – Команда Костянтина Усова

Комментарии   

0 #1 serg 04.12.2018 15:54
Фонтанчики уже жалко почему-то ..
Не поменялся ещё менталитет у народа ..
Цитировать

Добавить комментарий