1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Хід будівельних робіт у ДЮСШ №1 Кривого Рогу проконтролював мер Юрій Вілкул, повідомляє офіційний сайт міськради

Міський голова Кривого Рогу піддав різкій критиці проектантів, будівельників, фахові управління і підкреслив, що його категорично не влаштовують темпи будівництва. «Проект дійсно масштабний. У ході його реалізації було виявлено ряд прихованих дефектів, для їх усунення внесено відповідні корективи. Фактично, роботи розділені на три етапи. І мене цікавить третій, завершальний проект. До кінця цього тижня у мене повинен бути як сам проект, так і плановий графік виконання робіт! І спортсмени, і жителі міста чекають від вас результату, а не виправдання!» - сказав мер.

Йдеться про капітальний ремонт спортивних залів, душових і роздягалень, санвузлів, облицювання чаші, відновлення вишок.
На сьогодні будівельники вже капітально відремонтували стелю, стіни чаші басейну, замінені системи вентиляції та опалення. Закінчені роботи в підвальному приміщенні, встановлені коментаторська і суддівська кабіни, сучасні енергозберігаючі вікна.
Другим проектом передбачена заміна системи водопідготовки та водоочищення чаші басейну. Фірма-підрядник уже приступила до демонтажу старого технологічного обладнання. «Проведено тендер на обладнання з доочищення і очищення води. Ведеться прокладання трубопроводів для осушення за новою системою. Якщо раніше весь обсяг води скидався в каналізацію, то зараз буде йти по замкнутому циклу. Буде встановлено сучасне обладнання, виробництва Іспанії», - сказав Юрій Радутний, директор фірми-підрядника.

«Як підрядник я розумію всі складнощі і проблеми пов'язані з виконанням проекту. Фінансування - з обласного бюджету і проводиться з відхиленням від виконання термінів. Тому, я дуже вдячний меру Юрію Григоровичу, який допомагає у вирішенні багатьох питань. Фактично, ми будуємо в Кривому Розі новий сучасний басейн, який відповідає всім вимогам і стандартам».

Після капремонту басейн зможе приймати понад 1000 відвідувачів протягом дня: професійних спортсменів, школярів, студентів, а також дорослі оздоровчі групи.

Всього в Кривому Розі 8 муніципальних басейнів: на базі 1, 2, 6, 8 і 10 ДЮСШ, Палац спорту «Інгулець» ДЮСШ №2, Палац спорту «Молодість» ДЮСШ №6 і Палац спорту «Північне сяйво» ДЮСШ № 7.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Комментарии   

0 #1 кеп 08.11.2018 10:11
пока рак на горе свиснет бассейн не откроется. если же без шуток то за пару недель до выборов вилочка перережет ленточку , не ранее
Цитировать

Добавить комментарий