1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Народний депутат України Костянтин УСОВ на одному з центральних телеканалів країні розповів, що в кожній області є свою «Катя Гандзюк» - тільки в Кривому Розі в поточному році скоєно замахи на чотирьох активістів

В Києві не видно, що відбувається в регіонах. Але насправді Катя Гандзюк є в кожній області України, в кожному місті України.

На фото - депутати і громадські діячі від різних партій в Кривому Розі, на яких скоїли напади у 2018 році. Ці фотографії Костянтин Усов показав усій Україні в ефірі Телеканал "Прямий". Його планшет тримає ведучий передачі Микола Вересень.

- Всюди є люди, яким не байдуже, які не згодні з чимось, або з кимось, - сказав Костянтин Усов. - І в них завжди є вороги. Місцеві князьки, феодали, десь - великі аграрії, десь - міські голови зі своїми приватними арміями, які використовуються для боротьби опонентами. Тими, хто заважає красти або займатись брудною політикою.

Також Костянтин Усов заявив: «Тимчасова слідча комісія з народних депутатів, яку було створено вчора, не підмінить собою ані ГПУ, ані слідчого, ані прокурора, які повинні ловити нападників та передавати до суду. Справу Катерина Гандзюк, враховуючи весь резонанс, ймовірно буде доведено до кінця і відповідальність понесуть і виконавці, і організатор, і, сподіваємося, замовники злочину. Але є десятки і сотні справ по всій державі, які також потребують ефективного втручання і активізації слідства. Тому ТСК повинна зібрати інформацію про всі випадки по всіх регіонах. Треба знайти всіх, хто мучить людей в Одесі, в Закарпатті, на Дніпропетровщині, в прилеглих до проведення територіях АТО регіонах. І тоді робота ТСК не буде марною».

Костянтин Усов прокоментував випадки нападів на активістів та депутатів у Кривому Розі: «Ми можемо бути незгодні з позицією деяких політичних партій або організації.
Але, продовжуючи філософію Вольтера, ми готові відстоювати право громадян України вільно, безпечно та без остраху висловлювати свою точку зору, якщо вона не спрямована на руйнування суверенітету чи порушення територіальної цілісності нашої держави».

Підготував до публікації
За матеріалами сторінка
Команда Костянтина Усова
Микола середа, 7 листопада 2018 р. спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий