1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Рятувальники Кривого Рогу вкотре нагадали мешканцям міста правила безпечної поведінки на воді

170818 7

Як правило, багато людей рятуються від літньої спеки шляхом прийому водних ванн у природних або штучних водоймах. Але, на жаль, не завжди подібні процедури є цілком безпечними і, в разі нехтування правилами безпеки, можуть призвести до тяжких травм або навіть до загибелі відпочиваючих.
Щоб нагадати про це громадянам, співробітники 11-ї, 12-ї та 16-ї державних пожежно-рятувальних частин провели чергові рейдові заходи в місцях відпочинку людей біля води в Металургійному, Покровському та Тернівському районах Кривого Рогу, відповідно.
В ході рейдів рятувальники вкотре нагадали відпочиваючим основні правила поведінки на воді та попередили про потенційну небезпеку купання в несанкціонованих місцях, а також – про неприпустимість купання дітей без нагляду дорослих. Разом з проведенням бесід, фахівці ДСНС вручали проінструктованим особам ще й інформаційно-профілактичні листівки щодо правильного поводження на воді.
Метою подібних заходів є нагадування людям того, що вода не вибачає помилок, тобто – заклик відпочивати на воді з розумом!

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий