1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Депутат міськради, головний УКРОП Кривого Рогу Микола КОЛЕСНИК прокоментував дії головного лікаря лікарні №16 Ігоря КРИШТОПИ та деяких ЗМІ, які розповсюдили слова ескулапа...

090718 10

...Що зараз, а зараз мене звинуватили деякі ЗМІ, що я не допоміг Вові, і він помер через мене, царство небесне йому. Хтось "процитував" заяву головного лікаря, про "Вову наркомана", хтось шукає крайніх, АН-2, болото...
А я про інше. 2014 рік, телефонує ледь знайомий Володимир Близнюк, текст простий: "Коля, мене не беруть на війну, воєнком сєпар, зроби що небудь!". Я тоді був у кабінеті Корбана, тож через півгодини за Вовою приїхала автівка з воєнкомату, забрали на війну. Але все було не просто, потім підрозділу, де проходив службу Вова, був потрібен потужний компресор, генератор та ремкомлект, все було придбане.
Вова у мене у телефоні записаний як "Реактивщик", бо він такий і є. Ніколи, повторюю, ніколи не просив особисто за себе! Був на блокаді, був на кожному заході по підтримці полонених та безвісті зниклих, виборював зі своєю організацією гідну зарплату для робітників Арселормітталу, навіть один раз, з-за тролінгу, звернувся до Усова, з вимогою допомоги по лікуванні гепатиту "С", запропонували аж 500 грн!
Що по ситуації на зараз: донька Володимира Близнюка написала заяви до поліції, до прокуратури, до Кабміну, до Міністерства охорони здоров'я, вимоги наступні: якщо головний лікар розповідає про Вову наркомана, будь-ласка, де дані про виклик поліції, про службове розслідування, про виписку з лікарні за порушення правил у закладі; вимога провести незалежну судмедекспертизу?
Вимога від Міністерств - надати оцінку політичним, брехливим заявам головного лікаря, які розповсюдили провласні ЗМІ, провести всебічне розслідування історії хвороби, призначення лікування, долучення аналізів і всього, що можна додати, залучити всеукраїнські ЗМІ, без містечкових підтекстів, без гри в Опру!
Світла пам'ять світлій людині!
Вова, ти все бачиш з неба, я намагався...

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

На фото (зліва направо) - Володимир БЛИЗНЮК, Андрій МІЗАН, Микола КОЛЕСНИК, Ігор СИНЬКОВСЬКИЙ

Добавить комментарий