1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.00 (1 Vote)

Сегодня Весь Кривой Рог скорбит по поводу скоропостижной кончины в ночь с 7 на 8 июля светлого человека, активиста Владимира БЛИЗНЮКА... Но, похоже, некоторые граждане настолько заигрались в политические разборки, что и это траурное событие используют для разборок с политическими оппонентами...

080718 11

Подробности трагедии - Скорбит Весь Кривой Рог: в больнице скоропостижно скончался волонтер, боец АТО, активист Владимир БЛИЗНЮК (фото)

Людмила Бурман
Особисто з Владимир Близнюк знайомі не були. Але зустрічалися на багатьох заходах, де Кривий Ріг висловлював свою думку, відмінну від «єдино правильної». Завжди рішучий, але разом із тим світлий і добрий погляд. Чіткі вмотивовані дії. Хтось із друзів у стрічці написав, що він був як велика дитина і воїн одночасно. Мабуть так і було.
Але після гіркоти втрати відразу виникло обурення: невже для лікарів з партійними опопогонами немає нічого святого? Спаплюжити людину з високими моральними цінностями блюзнірськими «повідомленнями» про наркотики... Вибілити себе, вірогідно свою бездіяльність, прикритися підлеглим завідувачем відділення – усе в кращих традиціях «воістину увєровавших» у опоблок та його «цінності».
Звертаюся до Ulana Suprun щодо проведення службового розслідування причин оголошення голодування пацієнтом під час перебування на стаціонарному лікуванні в 16-й міській лікарні Кривого Рогу, адекватності реагування на це головним лікарем та причин, що призвели до смерті Володимира Близнюка.

По теме - Микола КОЛЕСНИК розповів, яким був Володя БЛИЗНЮК, і що чекає на головлікаря Криштопу, який полив брудом героя в Кривому Розі

Юлий Морозов
Життя таке зараз, що все більше людей, з якими ще нещодавно обговорював щось в чаті фейсбуку, більше ніколи тобі не напишуть.
Владимир Близнюк точно був щирим, небайдужим і старанним дядьком, який нічого не боявся і сміливо кидався в бій. Він боровся з важкою хворобою, але примудрявся при цьому бути підтримкою для багатьох.
Пам'ятаємо.
А цинічний "головний лікар" за свої заяви має бути покараним. А можливо і за дії чи бездіяльність. Сподіваюсь, серйозний розгляд цієї ситуації буде забезпечено.

Юрий ПОТУПЧИК,
специально для рубрики
Новости Кривого Рога
сайта Весь Кривой Рог

Добавить комментарий