1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Депутат міськради Кривого Рогу (Самопоміч) перейнявся питанням переведенням майже 2000 працівників комбінату в аутсорсінг, бо вважає, що порушені права працівників АМКР

Антон ПЕТРУХІН розповідає в соцмережах, що ще 5 грудня 2017 року ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» видав наказ, яким виключив із штатного розкладу підприємства 1884 працівників, запропонувавши їм перейти працювати до новоствореного підприємства ТОВ «Ливарно-механічний завод», в склад якого увійшли 7 цехів АМКР.

Більша частина працівників, яких поставили перед фактом і не надали вибору, були змушені написати заяви на переведення з Арселору до нового підприємства.
Але, підраховуючи економічні вигоди від звільнення 1884 працівників, керівництво підприємств ПАТ АМКР та ТОВ «ЛМЗ» «забули» про необхідність здійснити оцінку впливу на довкілля перед прийняттям рішення про провадження планової діяльності нового підприємства, отримати відповідні дозволи на викиди, скиди та розміщення відходів, отримати дозволи на експлуатацію об'єктів підвищеної небезпеки та інше.

І незважаючи на попередження, ТОВ «Ливарно-механічний завод» без оформлення необхідних дозвільних документів з 01.04.2018 року розпочав роботу, а співробітників, що не погодились перейти до новоствореного підприємства, вивели в простій до моменту звільнення в травні 2018 року, позбавивши премії.

- Своїми діями та бездіяльністю керівництво ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» «взяло в заручники» колектив 7 цехів, що можуть бути зупинені через роботу без відповідних дозвільних документів. Тому я знову наполегливо пропоную керівництву ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» повернути працівників до складу підприємства, припинити дію договору оренди 7 цехів з ТОВ «ЛМЗ», а діяльність ТОВ «ЛМЗ» продовжити тільки після отримання всіх необхідних дозвільних документів в сфері охорони довкілля та охорони праці, - повідомляє депутат міськради в Фейсбук.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг
Фото – Антон ПЕТРУХІН

Добавить комментарий