1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як повідомляє депутат Тернівської в Кривому Розі райради Костянтин ЧУХНО, судові тяганини з приводу призначення заступником Солода пані Брилькової, нарешті добігли кінця

090418 2

Костянтин Чухно
Шановні криворіжці!

Хочу нагадати вам епопею, яка продовжувалась майже 2 роки і, нарешті, отримала логічне завершення. Це справа про призначення на посаді заступника голови Тернівської районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради одіозної Брилькової І.О.

29 квітня 2016 року Тернівська районна у місті Кривому Розі рада Дніпропетровської області на пленарному засіданні сесії прийняла рішення за №88 «Про затвердження на посаді заступника голови Тернівської районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради».
Мазура Олександр Миколайович звернувся до Тернівського районного суду з позовом Про визнання незаконним та скасування цього рішення Тернівської районної у місті Кривий Ріг ради.

24 жовтня 2016 року Тернівський районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області під головуванням Мельника Ю.П. виніс ухвалу про залишення без розгляду позову, яку було оскаржено в апеляційному суді.

01 грудня 2016 року Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд під головуванням Сафронової С.В. апеляційну скаргу представника позивача Чухна Костянтина Олексійовича вирішив залишити без задоволення.

І ось, нарешті, 02 квітня 2018 року Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду: судді-доповідача - Шарапи В.М., суддів: Бевзенка В.М., Данилевич Н.А. постановив:
Ухвалу Тернівського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області від 24.10.2016 та Ухвалу Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 01.12.2016 СКАСУВАТИ!

Думаю, що можна Брильковій І.О. потихеньку збирати речі на вихід, а Голові Тернівської районної у місті ради Солоду В.М. приготуватися відшкодувати державі незаконно виплачені кошти (лише за 2017 рік 356 875 грн. згідно декларації).

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий