1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

У Кривому Розі 31 березня 2018р відбудеться інформаційно-благодійна акція «Аутизм. Відкрий своє серце для дружби!» в ТРК «Сонячна галерея» з 12:00 до 14:00. Організатор – ГО «Фонд об’єднаних сердець». Акція приурочена до Міжнародного дня поширення інформації про аутизм

140318 19

Мета акції: інформування, привернення уваги громади до проблем аутизму в Кривому Розі, розвиток толерантності до людей з аутизмом.

Програма акції:
• Благодійний концерт.
• Дитячі майстер-класи, аквагрим.
• Наукове розважальне шоу.
• Продаж товарів хенд-мейд.

Запрошуємо всіх бажаючих. Участь безкоштовна.

«Акция в поддержку наших детей очень важна! Благодаря таким мероприятиям у нас есть надежда на то, что наш ребёнок будет принят и понят обществом. Возможно эта информация дойдёт до того ребёнка, который со временем станет другом, товарищем нашему сыну!» - говорить Наталія Сук, мати дитини з аутизмом, співорганізатор акції.

«... Мне как маме ребенка с аутизмом и организатору акции, приятно, что с каждым годом мы все больше находим поддержки со стороны бизнеса, городской власти и просто неравнодушных людей, у которых есть стремление объединять усилия и помогать нам! Если человека нельзя вылечить, это совсем не значит, что ему нельзя помочь! Аутизм: лучшее лекарство - Ваша ДОБРОТА!» - стверджує організатор акції Наталія Пастушенко.

Акцію підтримала міська влада, виділивши 5 бордів з соціальною рекламою «Аутизм. Відкрий своє серце для дружби!», які будуть розміщені по місту впродовж квітня.
Також нас підтримали Криворізький центр здоров’я, підприємці, благодійники, депутати, учбові заклади, творчі колективи, майстри хенд-мейд, громадські та благодійні організації.
Запрошуємо і вас стати інформаційним партнером та освітити акцію через доступні джерела інформації.

Організатором заходу виступає ГО «Фонд об’єднаних сердець».
Громадська організація четвертий рік займається допомогою сім’ям, що виховують дітей з аутизмом, ВПО, жінкам в кризових ситуаціях.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий