1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (1 Vote)

І знову це питання жваво обговорюють в Кривому Розі – чи нормально крутити в громадському місці пісні любимої групи Путіна? Про те, як все закінчилось в закладі громадського харчування, розповіла на особистій сторінці в Фейсбук депутат міськради Людмила БУРМАН

110318 16

Людмила БУРМАН (11.03.18):
І за що це нам?!
Мабуть, заслужили. Точно заслужили.
Суспільство байдужих має нести свій хрест...
Ранок вщент зіпсувався в результаті подорожі маршруткою із краєвидами самостійного бруднотанення за вікном. Звісно, не сплюндрованого присутністю комунальних служб.
А потім жару піддали приватні підприємці.
Є в Кривому Розі така мережа закладів громадського харчування «Булочная №1». В заклад на зупинці «Рудана», що на проспекті Гагаріна в Кривому Розі, інколи забігаю за піцою. Забігла і сьогодні. Піцу з цінником «Пицца с вИтчиной» не взяла принципово...
Але збурив не цінник з граматичними помилками. Збурила музика.
Посеред білого дня, при доволі значному скупченні відвідувачів, зокрема віком 18+, із динаміка залихвацько уславляла Росію улюблена група кремлівського карлика – група «Любе». Поки Расторгуєв захоплювався їхніми туманами я ще мовчала. Але коли путінський глашатай заволав про «отчего так в России березы шумят», звісно не витримала.
Спочатку у дівчати з бейджем «Анютка» (віком заледве 18+) поцікавилася, хто визначає музичний репертуар. З’ясувалося, що радіо зіпсувалося, тому їм видали флешку. Ні, вона не вважає, що на флешці пісні, які уславлюють країну-агресора. Це ж тільки пісні, яка різниця. Їй байдуже, що мені прикро за наше суспільство, яке не змогло їй привити патріотичних почуттів. Прикрутила гучність, але не вимкнула.
Здивувалася повідомленню про виклик поліції задля фіксації факту пропаганди країни-агресора в закладі громадського харчування. Книгу скарг надала.
І тут з’явився власник. Поцікавився, чи я раптом не педагог...
Нагадав, що ми в Центрі України, де до питання патріотизму і засудження агресора ставляться не так категорично. Припустив, що мені нічим зайнятися, тому поліцію викликати можемо.
На пропозицію звернутися ще й у відділ захисту прав споживачів, а також до територіального відділення Держпродспоживслужби (аби в межах компетенції перевірили, чи не порушуються інші мої права як споживача) спочатку обурився, потім задумався, потім повідомив, що працевлаштував інваліда – учасника АТО...
Після слів про майже дві сотні загиблих на війні з Росією криворіжців став серйозним.
А ветерана війни на Сході в цьому колективі теж (зі слів власника) не розуміють...
Потім власник вже по-діловому запитав, чи є в мене інші зауваження до роботи закладу. Поспілкувалися.
Більше нічого коментувати не хочу. Ще болить...
Маю лише публічну пропозицію до управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міськради та особисто Ірини Олексіївни: проведіть із підприємцями Кривого Рогу відповідну роз’яснювальну роботу.
Бо дотримуватися законодавства – це не право підприємців.
Це їхній обов’язок.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий