1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як повідомляє Олег ВИШНЯКОВ у соцмережах, 12 лютого в Україні розпочалася Масниця, або Сиропусний тиждень – останній тиждень перед Великим постом

130218 10

Щороку свято в Україні припадає на різний час, бо відзначається рівно за тиждень до Великого Посту. У 2018 святкується відсьогодні до 18 лютого.
Масницю в Україні святкували ще в дохристиянські часи, тоді її головною метою було шанування Сонця. Останній тиждень Масниці мав кілька назв – Масляна, Сиропусний тиждень, Пущення, Загальниця, Ніжкові заговини, Колодій тощо.
Основною обрядовою стравою були вареники з сиром, ще готували гречані млинці, заправлені смальцем.
«Масницею» свято назвали, бо у тиждень перед Великим постом з раціону виключалися м’ясні продукти, натомість молочні – молоко, масло, сметану, а також і яйця, можна було вживати.
Зараз Масницю святкують по-різному в кожному куточку України. Триває вона цілий тиждень, який називають масляним. Кожен день Масляного тижня має своє значення.
У перший день приймають гостей та печуть млинці. Раніше головною традицією було вбирання оселі солом'яним опудалом.
Вівторок був днем незаміжніх дівчат. Цього дня вони мали фліртувати з хлопцями. А ще – слід було покататися на санчатах.
У середу кожна жінка кликала гостей на млинці, аби похизуватися своїм унікальним рецептом.
Вже у четвер розпочиналися масові гуляння.
А п’ятниця була днем тещі – зять мав покликати її на частування.
В суботу у гості кликали сестру чоловіка – зовицю, яку пригощали смаколиками.

Закінчується тижденьПрощеною неділею, коли кожен має попросити вибачення у близьких і простити сам. Надвечір в неділю спалювали опудало зими – аби попрощатися з нею і зустріти теплу весну.
Чи готові ви до Масниці?
Чим частуватимете гостей: млинцями чи варениками?

ДАЙДЖЕСТ,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг
Фото – з редакційного архіву

Добавить комментарий