1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

В декабре 2017 года на КЖРК в Кривом Роге создана новая профсоюзная организация - Первичная профсоюзная организация ПАО КЖРК. Но администрация, в нарушение законов и Конституции Украины, прессует членов профсоюза. Об этом и идет речь в заявлении о преступлении, поданном на днях в полицию

Сергей Иванченко зарегестрировал профсоюз на КЖРК в Кривом Роге

Начальнику Покровського відділення поліції
Криворізького відділу поліції ГУНП
в Дніпропетровській області
полковнику Яненку Ю.М.
50014 м. Кривий Ріг, вул. Шурупова, 2

ЗАЯВНИК:
Іванченко Сергій Володимирович, голова
Первинної профспілкової організації
ПАТ "Криворізький залізорудний комбінат"

З А Я В А ПРО ВЧИНЕННЯ КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВОПОРУШЕННЯ за ст. 170 КК УКРАЇНИ (перешкоджання законній діяльності професійних спілок),
та за ст. 350 КК УКРАЇНИ (погрози щодо громадянина, який виконує свій громадський обов'язок)
У грудні 2017 року створена та легалізована у відповідності до законодавства України Первинна профспілкова організація ПАТ "Криворізький залізорудний комбінат".
Я являюся головою Первинної профспілкової організації ПАТ "Криворізький залізорудний комбінат" (далі - профспілка).
Заступником голови профспілки являється працівник підприємства - Прокопенко Сергій Станіславович.
Основне завдання профспілки полягає в захисті трудових, соціальних прав та інтересів членів профспілки - працівників ПАТ "Криворізький залізорудний комбінат".
Після легалізації профспілки ми неодноразово письмово зверталися до голови правління ПАТ КЗРК Караманця Ф.І. щодо різних питань діяльності профспілки:
- з питань укладення Колективного договору;
- з питань безперешкодного відвідування робочих місць працівників підприємства - членів профспілки;
- з питань перерахування профспілкових внесків.
Але з боку керівництва підприємства отримали письмові відмови визнавати на підприємстві профспілку, що свідчить про порушення прав і гарантій діяльності профспілки, як то передбачено Законом України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності".
Крім письмових відмов визнавати профспілку керівництво КЗРК почало вчиняти інші незаконні дії.
Так, у січні 2018 року директор по персоналу ПАТ КЗРК Макаров Олег Іванович почав агресивну компанію перешкоджання законній профспілковій діяльності, а також погроз та тиску на членів профспілки.
Це виражається у наступному.
1. Макаров О.І. викликав до себе в кабінет членів профспілки Мінібаєва Андрія Геннадійовича і Сороку Микиту Станіславовича, та здійснював психологічний тиск на них, вимагаючи написати заяву про вихід з профспілки. Працівник Мінібаєв Андрій під тиском написав заяву про вихід з профспілки і віддав її Макарову О.І.
Член профспілки Сорока Микита мусив виїхати за межі міста, скориставшись відпусткою, щоби не підпадати під тиск керівництва підприємства.
2. Бригаду, в якій працює заступник голови профспілки Прокопенко Сергій позбавили частини зарплатні.
3. Заступника голови профспілки Прокопенка Сергія неодноразово викликали в кабінет до директора по персоналу Макарова О.І., який здійснював моральний тиск на Прокопенка та погрожував звільненням , якщо останній не напише заяву про вихід з профспілки.
А коли Прокопенко С.С. відмовився виходити з профспілки, директор по персоналу звернувся до кримінальних елементів.
Так, 02 лютого 2018 року Прокопенку зателефонували з номеру 093-143-88-60, запропонували зустрітися з питань профспілки.
Зустріч відбулася по вулиці Армавірській неподалік від ПК ЦГЗК.
До Прокопенка під'їхало два автомобілі, один з них БМВ, вийшло троє кремезних молодиків спортивної зовнішності, і почали погрожувати. Вони сказали Прокопенку, щоб той добровільно написав заяву і вийшов з профспілки, інакше це буде остання розмова, і він пожалкує, бо управа на нього знайдеться. Прокопенко сприйняв такі погрози як реальні погрози насильством.
Пізніше ця сама автівка БМВ під'їхала до будинку, де мешкає Прокопенко з родиною - жінкою, дітьми і старенькою матір'ю. Автомобіль простояв деякий час під вікнами будинку, це викликало занепокоєння серед членів родини, і було сприйнято ними як реальну погрозу життю.
Очевидно, що своїми незаконними діями вказана вище посадова особа - директор по персоналу КЗРК Макаров О.І. та група невідомих осіб навмисно перешкоджають керівникам профспілкового органу здійснювати профспілкову діяльність, що негативно позначається на роботі і діяльності профспілкового органу, позбавляє можливості надавати юридичну допомогу членам профспілки у разі їх скорочення з роботи, позбавляє можливості оглядати місця роботи працівників - членів профспілки на предмет відповідності вимогам законодавства про охорону праці та таке інше.
Крім того, скориставшись своїм службовим становищем, маючі широкі зв'язки серед кримінальних елементів Макаров О.І. найняв осіб, які погрожували заступнику голови профспілки Прокопенку Сергію насильством і фізичною розправою.
Такі незаконні дії одного з керівників підприємства, на нашу думку, можна кваліфікувати як перешкоджання законній профспілковій діяльності та погроза щодо громадянина, який виконує свій громадський обов'язок, оскільки лідери профспілок відносяться до категорії осіб, на який покладено виконання певних громадських обов'язків.
Відповідно до ст. 36 Конституції України:
"Громадяни мають право на участь у професійних спілках з метою захисту своїх трудових і соціально-економічних прав та інтересів. Професійні спілки є громадськими організаціями, що об'єднують громадян, пов'язаних спільними інтересами за родом їх професійної діяльності. Професійні спілки утворюються без попереднього дозволу на основі вільного вибору їх членів. Усі професійні спілки мають рівні права. Обмеження щодо членства у професійних спілках встановлюються виключно цією Конституцією і законами України.
Ніхто не може бути примушений до вступу в будь-яке об'єднання громадян чи обмежений у правах за належність чи неналежність до громадських організацій.
Усі об'єднання громадян рівні перед законом".
Відповідно до ст.5 Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності", "забороняється дискримінація за ознаками належності до профспілок.
Належність або неналежність до профспілок не тягне за собою будь-яких обмежень трудових, соціально-економічних, політичних, особистих прав і свобод громадян, гарантованих Конституцією України, іншими законами України.
Забороняється будь-яке обмеження прав чи встановлення переваг при укладанні, зміні або припиненні трудового договору у зв'язку з належністю або неналежністю до профспілок чи певної профспілки, вступом до неї або виходом із неї."
Відповідно до ст.6 Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності",
"Громадяни України мають право на основі вільного волевиявлення без будь-якого дозволу створювати профспілки, вступати до них та виходити з них на умовах і в порядку, визначених їх статутами, брати участь у роботі профспілок".
Відповідно до ст.7 Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності",
"Членами профспілок можуть бути особи, які працюють на підприємстві, в установі або організації незалежно від форм власності і видів господарювання".
Відповідно до ст.10 Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності",
"Усі профспілки рівні перед законом і мають рівні права щодо здійснення представництва та захисту прав і інтересів членів профспілки".
Профспілки виконують свої повноваження у порядку, встановленому статтею 39 Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності", а саме:
1) укладають та контролюють виконання колективного договору, звітують про його виконання на загальних зборах трудового колективу, звертаються з вимогою до відповідних органів про притягнення до відповідальності посадових осіб за невиконання умов колективного договору;
2) разом з роботодавцем вирішують питання запровадження, перегляду та змін норм праці;
3) разом з роботодавцем вирішують питання оплати праці працівників підприємства, форм і систем оплати праці, розцінок, тарифних сіток, схем посадових окладів, умов запровадження та розмірів надбавок, доплат, премій, винагород та інших заохочувальних, компенсаційних виплат;
4) разом з роботодавцем вирішують питання робочого часу і часу відпочинку, погоджують графіки змінності та надання відпусток, запровадження підсумованого обліку робочого часу, дають дозвіл на проведення надурочних робіт, робіт у вихідні дні тощо;
5) разом з роботодавцем вирішує питання соціального розвитку підприємства, поліпшення умов праці, матеріально-побутового, медичного обслуговування працівників;
6) беруть участь у вирішенні соціально-економічних питань, визначенні та затвердженні переліку і порядку надання працівникам соціальних пільг;
7) беруть участь у розробці правил внутрішнього трудового розпорядку підприємства, установи або організації;
8) представляють інтереси працівників за їх дорученням при розгляді трудових індивідуальних спорів та у колективному трудовому спорі, сприяють його вирішенню;
9) приймати рішення про вимогу до роботодавця розірвати трудовий договір (контракт) з керівником підприємства, установи, організації, якщо він порушує цей Закон, законодавство про працю, ухиляється від участі у переговорах щодо укладення або зміни колективного договору, не виконує зобов'язань за колективним договором, допускає інші порушення законодавства про колективні договори;
10) дають згоду або відмовляють у дачі згоди на розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця з працівником, який є членом діючої на підприємстві, в установі, організації профспілки, у випадках, передбачених законом;
11) беруть участь у розслідуванні нещасних випадків, професійних захворювань і аварій, роботі комісії з питань охорони праці;
12) здійснюють громадський контроль за виконанням роботодавцем законодавства про працю та про охорону праці, за забезпеченням на підприємстві, в установі або організації безпечних та нешкідливих умов праці, виробничої санітарії, правильним застосуванням установлених умов оплати праці, вимагають усунення виявлених недоліків;
13) здійснюють контроль за підготовкою та поданням роботодавцем документів, необхідних для призначення пенсій працівникам і членам їх сімей;
14) здійснюють контроль за наданням пенсіонерам та інвалідам, які до виходу на пенсію працювали на підприємстві, в установі або організації, права користування нарівні з його працівниками наявними можливостями щодо медичного обслуговування, забезпечення житлом, путівками до оздоровчих і профілактичних закладів та іншими соціальними послугами і пільгами згідно із статутом підприємства, установи або організації та колективним договором;
15) представляють інтереси застрахованих осіб у комісії із соціального страхування, направляють працівників на умовах, передбачених колективним договором або угодою, до санаторіїв, профілакторіїв і будинків відпочинку, туристичних комплексів, баз та оздоровчих закладів, перевіряють організацію медичного обслуговування працівників та членів їх сімей;
16) разом з роботодавцем відповідно до колективного договору визначають розмір коштів, що будуть спрямовані на будівництво, реконструкцію, утримання житла, здійснюють облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, розподіляють у встановленому законодавством порядку жилу площу в будинках, збудованих за кошти або за участю підприємства, установи, організації, а також ту жилу площу, яка надається роботодавцеві у розпорядження в інших будинках, контролюють житлово-побутове обслуговування працівників;
17) представляють інтереси працівників підприємства-боржника у ході процедури банкрутства.
Виборні органи профспілкової організації, що діють на підприємстві, в установі або організації, мають також інші права, передбачені законодавством України."
Відповідно до ст. 170 Кримінального кодексу України:
"Перешкоджання законній діяльності профспілок або їх органів може виразитись у;
- встановленні будь-яких обмежень трудових, соціально-економічних, політичних, особистих прав і свобод громадян, гарантованих Конституцією і законами України, у зв'язку з належністю або неналежністю до профспілок чи певної профспілки, вступом до неї або виходом із неї;
- порушенні гарантій, які встановлені законом для працівників підприємств, установ або організацій, обраних до профспілкових органів;
- примусовому розпуску, припиненні, а також забороні діяльності профспілок, їх об'єднань у несудовому порядку;
- створенні перепон щодо укладання профспілками колективних договорів, угод та здійснення контролю за їх дотриманням.
Перешкоджання може виразитись також у погрозах, насильстві або іншому протиправному впливі на керівників чи інших членів профспілок з метою не допустити виконання ними своїх повноважень чи домогтися прийняття неправомірного рішення з боку цього представника чи профспілкового органу."
Відповідно до ст. 350 Кримінального кодексу України, цей злочин полягає у наступному:
"Погроза вбивством, заподіянням тяжких тілесних ушкоджень або знищенням чи пошкодженням майна загальнонебезпечним способом щодо службової особи чи її близьких або щодо громадянина, який виконує громадський обов'язок, застосована з метою припинення діяльності службової особи чи громадянина, який виконує громадський обов'язок, або зміни її характеру в інтересах того, хто погрожує.
Основний безпосередній об'єкт злочину - встановлений порядок виконання громадських обов'язків. Додатковим обов'язковим об'єктом виступає здоров'я особи.
Потерпілими від злочину є громадянин, який виконує громадський обов'язок.
До громадян, які виконують громадський обов'язок, належать особи, які беруть участь у діяльності громадських організацій."
Виходячи з викладеного вище, керуючись ст. 36 Конституції України, ст.ст. 5,6,7,10 Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності", ст. 170, 350 КК України, ст. 214 КПК України,

П Р О Ш У:
1. У відповідності до ст. 214 КПК України внести матеріали до ЄРДР
2. Провести досудове розслідування по статті 170 та статті 350 Кримінального кодексу України, а саме: "Перешкоджання законній діяльності професійних мпілок" та "Погрози щодо громадянина, який виконує свій громадський обов'язок".
3. У визначений законом строк надати мені письмове повідомлення про внесення заяви в ЄДРДР.

Голова Первинної профспілкової організації
ПАТ "Криворізький залізорудний комбінат" Іванченко С.В.
05 лютого 2018 року

Подготовил к публикации
Иннокентий РЕЙДЕР,
специально для рубрики
Новости Кривого Рога
сайта Весь Кривой Рог

Комментарии   

0 #2 серега 21.02.2018 01:56
вот это я понимаю ребята начяли нормально работать!
Цитировать
0 #1 серега 21.02.2018 01:54
вот это я понимаю начяли ребята нормально работать
Цитировать

Добавить комментарий