1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.00 (2 Votes)

До редакції сайту Весь Кривий Ріг електронною поштою надійшов лист. Ми погано розбираємось у течіях, що вирують в Криворізькому районі. Сподіваємось найближчим часом виправити ситуацію і надати більш детальну інформацію – чому голови сільрад невдоволені головою Криворізької держадміністрації

181217 19

Президенту України
Кабінету міністрів України
Ганець І.Ф - голова Надеждівської сільради 53042 вул. Садова буд. 22,с. Надеждівка
Сухоставська З.Б - голова Златоустівської сільради с. Златоустівка, вул. Підстепна, 29а
Бондаренко О.Б. - голова Радушненської сільради смт Радушне, вул.Нікопольська,7
Гришина С.В - голова Шевченківської сільради с.Шевченківське вул. Софіївська, буд.16
Чудновець І.О - голова Красівської сільради с.Красіне,вул..Центральна, буд.59 г
Богдашов В. - голова Вільненської сільради с.Вільне, вул.. Меліоративна, 1а
Трюхан Л.В. - голова Недайводської сільради вул.Рората 103, с.Недайвода
Мельніченко О.М. - голова Софіївської сільради Криворізький р-н,с. Валове, вул. Центральна, 103

Шановні Петро Олексійовичу та Володимире Борисовичу!
В ці нелегкі часи Ви намагаєтесь реформувати державу, покращити життя людей, зробити Україну сучасною та квітучою. Та, на превеликий жаль, Ваші старання є марними, коли призначені на посаду такі керівники як, голова Криворізької райдержадміністрації Нагайченко С. В. дискредитують Вас, своєю поведінкою та діями викликають недовіру до влади взагалі.
Неповага з боку голови адміністрації Нагайченка С. В. до сільських голів, керівників та працівників бюджетних установ і організацій, ветеранів району викликає запитання: «Це позиція Нагайченка С.В. чи всієї виконавчої гілки влади?»
Тиск, свавілля, репресії, безпідставні звільнення працівників, які вимушені оскаржувати свавілля в судовому порядку, винесення доган, приниження гідності громадян доводить людей до відчаю і готовності на рішучі дії.
Ми не можемо залишитися осторонь в той час, коли головою КРДА зухвало порушуються основні принципи діяльності: законність та пріоритетність прав людини. Невиконання останнім законних рішень Криворізької районної ради, є посяганням на гарантоване державою право місцевого самоврядування. Закріплені ст.144 Конституції України вимоги є обов’язковими до виконання. Ми не можемо погодитися з тим, що закріплений Бюджетним Кодексом принцип самостійності місцевого бюджету взагалі ігнорується...
Нагайченко С.В. всупереч п.4 пп.13 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування» ввів власні «негласні» принципи щодо порядку використання коштів сільських рад. Жодне платіжне доручення не приймається до виконання казначейством без його попереднього погодження та візування.
Такі методи дресури неугодних сільських голів паралізують життєдіяльність цілої громади!
Порушення вимог Конституції та Законів України, є підставою для припинення повноважень голови адміністрації Президентом.
Наразі, Криворізький район нагадує колонію суворого режиму. Невже Вам, Пане Президенте, як гаранту додержання Конституції все одно, що думають про Вас та Ваших призначенців люди?
Останнім часом мешканці району звертаються до керівництва різних рівнів про безчинства, що відбуваються в Криворізькому районі, але реакція відсутня. Та тільки, Нагайченко, чомусь добре знає хто пише і про що, навзаєм погрожує, шантажує, здійснює тиск, залякує авторів звернень, використовуючи брудні механізми, прикриваючись своєю приналежністю до найпотужнішого Блоку Петра Порошенка та депутатством .
Це звернення – це розпач від безсилля і неможливості щось змінити. Більшість мешканців району підтримують наше звернення, але бояться відкрито заявити, бо завтра залишаться без роботи та засобів до існування. Дуже просимо Вас почути простих людей, жителів Криворізького району і зробити відповідні кроки, прийняти рішення на користь людей району, бо не можна так працювати і терпець вже уривається...

З повагою, сільські голови, освітяни,працівники культури, медицини,ветерани району. Примітка: перелік рішень невиконаних КРДА, перелік звільнених в супереч закону, справи яких розглядаються в суді за запитом до КРДА та Криворізької районної ради;

Сергій НАГАЙЧЕНКО відповів - Відкритий лист голови Криворізької районної державної адміністрації до сільських/ селищних голів та мешканців Криворізького району

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Комментарии   

-1 #2 Сергей 11.01.2018 21:12
На всі 100% підтримую всих голів...
Цитировать
0 #1 Оксана 11.01.2018 20:23
А я не погоджуюся!!! Це, "чистої води", наклепи, в які вірять нерозуміючі особи!!! Бо десь, когось змушують працювати на благо державі?
Цитировать

Добавить комментарий