1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як повідомив Олег БОЙЧЕНКО, який організовував з побратимами акцію протесту біля будинку керівництва ПАО АМКР в Кудашево під Кривим Рогом, на них за скаргою адміністрації заведено карну справу за «фактом хуліганських дій»... Цікава в нас країна... Труїти Кривий Ріг можна роками безкарно... А запалити шини за межами міста – це вже «хуліганство»...

Олег БОЙЧЕНКО:
Фактично після проведення акції членами ЦПСК в Кудашево, менеджерами підприємства які там проживають, було повідомлено органи правопорядку, що у мітингувальників з собою окрім шин була ще й зброя.
Після чого поліція вельми прискіпливо обшукала учасників акції на предмет носіння зброї (будь чого аби пришити), проте жодних заборонених предметів не було виявлено.
Вже пізніше стало відомо, що Криворізьке відділення поліції ГУНП в Дніпропетровської області, таки завело на активістів кримінальне провадження (за попередньою інформацією) по факту хуліганства.
Зрозуміло, що справу притягнуто за вуха і юридичну тяганину активісти виграють, але той факт, що керівництво заводу опустилось до рівня наклепів та погроз свідчить лише проте, що промисловий гігант просто відмовляється вирішувати питання з наднормовими викидами шкідливих речовин в атмосферу міста в цивілізований спосіб, і все переводить на рейки тотального тиску та залякування громадськості.
Але патріоти ніякого тиску не бояться і будуть надалі робити все можливе аби змусити «Арселор» дотримуватися чинного законодавства України...

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг
Фото – акція в Кудашево

Добавить комментарий