1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Депутат міськради Кривого Рогу від Сили Людей Світлана СОВА вчилась стратегічному плануванню в Німеччині

З 25 вересня вона проходила навчання в Міжнародній Академії Лідерства в Німеччині. Курси, організовані Фонд Фридриха Науманна, присвячені стратегічному плануванню політичних партій.

Світлана звітувала про перші навчальні дні та поділилась своїми враженнями:
- Задачі величезні! Очікування теж! А потім найскладніше - утілювати всі знання в розвиток партії Сила Людей... У нашій рідній Україні! Але я готова!
Серед учасників - молоді талановиті люди з різних країн, зокрема Грузії, Азербайджану, Болгарії, України.

Прослухали лекції, присвячені стратегічному плануванню та мисленню, багато часу приділили розробці стратегії, докладно зупинились на алгоритмі процесу стратегічного планування, училися ставити стратегічні цілі. Читали лекції професійні лектори з Німеччини та ЮАР. Також була нагода познайомитись з директором Академії Беттіною Золінгер.

Центральною ідеєю Академії (IAF) є відповідальність. На думку організаторів, вільні люди формують власне життя і впливають на інших людей навколо них. FNF, за сприяння якого створено чимало проектів для підтримки лідерів усього світу, вірить у здатність кожної людини бути лідером у своїй галузі, а тому регулярно виявляє та висуває людей з усього світу для участі в курсах підвищення лідерства, свободи та підвищення кваліфікації в Міжнародній академії лідерства у м. Гуммерсбах, Німеччина.

Протягом багатьох років FNF відправив до міжнародної академії численних молодих лідерів, зокрема журналістів, активістів громадянського суспільства, науковців, різних мислителів та акторів. Багато хто з них зараз досяг найвищих посад у своїй галузі.

Запрошення Світлани на такі курси є показовим і доводить, що партія «Сила Людей» нині має сильних справжніх лідерів, готових вести за собою, спроможних надихати і бути прикладом для інших.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг
Фото – Сила Людей, Кривий Ріг

Добавить комментарий