1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Чи знають в Транспортному відділі мерії Кривого Рогу, що не тільки МАНами повниться земля українська? Чи знають фахівці з транспорту, що за 200 км від Кривбасу ї завод, що відправляє продукцію за кордон

В Польщу прибула перша партія українських автобусів
У Польщі місцева компанія Warbus закупила 11 міських автобусів ZAZ-10C, два з них уже курсують дорогами міста Оборники у Великопольському воєводстві. Автобуси виготовив Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ).
- У важких умовах, у яких наразі перебуває Запорізький завод, виробництво сучасних автобусів, які користуються попитом у Європейському Союзі, буде відмінним способом підтримки даної галузі в Україні. Ми сподіваємося, що влада зверне увагу на наші успіхи, і у міста будуть закуповувати автобуси виробництва України, – повідомив начальник департаменту експорту автомобілів Андрій Наталуха.
Партія автобусів, які поставляються до Польщі, оснащується турбодизельними двигунами DEUTZ і CUMMINS, автобуси також обладнані кондиціонером, рампою для візка людей з обмеженими можливостями, а також автономним обігрівачем салону. Автобус розрахований на перевезення 61 пасажира.
Українська техніка змогла підкорити поляків не тільки своєю ціною, але і безпекою, наявністю опцій відповідають за комфорт пасажирів і відповідністю жорстким екологічним стандартам Європейського Союзу.
Згідно з умовами контракту, автобуси ZAZ 10C повинні будуть відпрацювати 7 років.

ОРИГІНАЛ МАТЕРІАЛУ

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг
Фото - Autocentre

Добавить комментарий