На главную

За незаконне підвищення тарифів на послуги Управителів подав в суд на міськраду Кривого Рогу Юрій МИЛОБОГ

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Депутат міськради, який в свій час добився через суди скасування рішення мерії про підвищення проїзду в маршрутках Кривого Рогу з 4 до 5 гривень, знову буде боротись за інтереси мешканців міста. На цей раз – проти тарифів Управительских компаній, які й до підвищення були одними з найбільших в Україні...

210417 22

Про тарифи на обслуговування будинків в інших містах - Фракція «Самопомочі» почала процедуру відміни підвищення тарифів Управительских компаній в Кривому Розі


Юрій МИЛОБОГ стверджує, що Криворiзькі «борці» з високими «київськими» тарифами наступили на горло власнiй пicні, і затвердили нові тарифи на утримання будинкiв та прибудинкових територiй.
Cкасування через суд тарифiв на проїзд вiд червня 2015 року нічому їх не навчило.
I вони знову грубо знехтували процедурою ухвалення рiшень та регламентом Криворiзького виконкому. Ба бiльше – «забули» проголосувати.

На квiтневу сесiю мicької ради внесено проект рiшення про скасування щойно встановлених тарифiв. Незважаючи на те, що рада вправі вiдмiняти рiшення виконкому, це - марна праця. З огляду на нинiшнiй склад бiльшості - вкрай неефективна дiя, оскiльки питання навiть не буде включено до порядку денного.

Тому щодо скасування тарифних рiшень виконкому Юрій МИЛОБОГ з однодумцями вже звернулись з позовом до суду.
Має ж собі уяснити навiть Катриченко, що обнародування управителями заяв про намiри не знiмає з органу мiсцевого самоврядування обов’язку дотримуватись вiдповiдних процедур при ухваленні рішень.
Тим паче, таких рішень, які мають дуже великий соціальний резонанс.
Юрій МИЛОБОГ впевнений, що він доведе, що танці на граблях - рiч захоплююча, але безперспективна...

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить