1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

17 сентября в Новокодацком районе Днепра в водоеме были обнаружены фрагменты мужского тела. Довольно быстро удалось идентифицировать личность погибшего – им оказался 42-летний местный житель. А вот поиски убийцы заняли более 3 недель

091018 4 min

8 октября правоохранители задержали 32-летнего жителя Днепра, ранее судимого за умышленное убийство. Арест произведен на вокзале, когда преступник собирался в одно из сел. Возможно, на очередную «охоту».
Маньяк признался, что во время распития спиртных напитков возникла ссора, и он убил собутыльника. Затем кухонным ножом он расчленил тело и утопил в водоеме.
Теперь днепрянину грозит от 10 лет лишения свободы до пожизненного заключения.

8 жовтня правоохоронці Чечелівського відділення поліції затримали чоловіка, який вбив свого знайомого, а потім розчленував його, щоб приховати сліди злочину.
17 вересня в Новокадацькому районі м. Дніпра у водоймі було виявлено фрагменти людського тіла. Особу померлого встановили, ним виявився 42-річний місцевий мешканець.
В ході досудового розслідування поліцейські оголосили у розшук можливого підозрюваного у скоєнні вбивства.
8 жовтня 32-річного дніпрянина, раніше засудженого за скоєння умисного вбивства затримали, коли той намагався виїхати за межі міста Дніпра на приміському автобусі.
Наразі зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого п. 13 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Затриманий зізнався, що вчинив вбивство на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин з потерпілим під час спільного розпиття алкогольних напоїв, а потім кухонним ножем розчленував труп, щоб було легше позбутися тіла та приховати сліди.
За вчинення умисного вбивства чоловікові загрожує позбавлення волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічне позбавлення волі.

Леха ЗЛОЙ,
специально для рубрики
Криминал, Происшествия Украины
сайта Весь Кривой Рог

Добавить комментарий