1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Особовий склад режимної установи - Криворізької УВП №3 завжди насторожі. Забороненим предметам "запалюють" червоне світло незважаючи на всі хитрощі ув'язненних та іх відвідувачив

В Криворізькій УВП №3 проведено збір особового складу
11 вересня 2018 року о 06 годині 00 хвилин було проведено збір особового складу Криворізької УВП (№3).
Під керівництвом в.о. начальника установи майора внутрішньої служби Караваєва Олександра Григоровича було перевірено організацію та якість проведення оповіщення і збору особового складу по тривозі, готовність персоналу до дій при надзвичайних обставинах.
В ході обшукової роботи персоналу установи, були виявлені схованки засуджених та ув'язнених, в яких знаходились мобільні телефони, дві літри браги, вилучено заточені металеві пластини, саморобні зарядні пристрої та інші заборонені речі.

До Криворізької установи виконання покарань (№3) не потрапили заборонені речовини
В ході реалізації оперативної інформації, 07.09.2018 року приблизно 10 год. 30 хв. під час догляду продуктової передачі молодшим інспектором ВРіО, для ув’язненого під варту П. яка надійшла від громадянина Д. у цигарках було виявлено запаяну у пакети чорного кольору білу речовину кристалічного походження невідомої етіології.
У телефонному режимі, про дану подію повідомлено на гарячу лінію «Національної Поліції -102» та викликано слідчо-оперативну групу.

Сулейманов Андрій,
заступник начальника відділу СВПР
Криворізької УВП №3,
ДАЙДЖЕСТ,
спеціально для рубрики
Кримінал, Пригоди Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий