1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

В драке двоих мужчин на остановке «Школьная» в Долгинцевском районе Кривого Рога пострадал 25-летний мужчина, которого пришлось госпитализировать...

140518 17

13 мая на остановке общественного транспорта вспыхнула ссора между двумя мужчинами. 23-летний криворожанин достал шило и нанес несколько серьезных травм оппоненту.
Пострадавший доставлен в больницу, где у него диагностировано проникающее ранение грудной клетки (в области 6-го грудного позвонка) и аналогичная рана в области левой верхней челюсти. Данные травмы квалифицируются как тяжелые телесные повреждения.
Неадекватный хулиган задержан и взят под стражу. Теперь ему грозит до 8 лет тюрьмы...

Офіційно: Відділ поліції Кривого Рогу
У Кривому Розі поліцейські спіймали чоловіка, який декілька разів вдарив шилом свого знайомого.
В результаті раптово виниклої сварки 25-річний чоловік опинився на лікарняному ліжку з тяжкими тілесними ушкодженнями. За що, його 23-річному опонентові загрожує позбавлення волі на строк до 8 років.
Ввечері, 13 травня до поліції надійшло повідомлення про те, що щойно біля зупинки громадського транспорту «Школа» у Довгинцівському районі між двома чоловіками виник конфлікт.
З’ясувалося, що в ході сварки 23-річний городянин декілька разів вдарив свого знайомого шилом, спричинивши йому колоті рани в області шостого грудного хребця грудної клітини та в області верхньої щелепи зліва. Чоловіка з тяжкими тілесними ушкодженнями було госпіталізовано до однієї з міських лікарень.
Наразі знаряддя злочину вилучено, правоохоронцями встановлюються усі обставини справи. А в діях зловмисника вбачаються ознаки злочину передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України, а саме умисні тяжкі тілесні ушкодження.

Леха ЗЛОЙ,
специально для рубрики
Криминал, Происшествия Кривого Рога
сайта Весь Кривой Рог

Добавить комментарий