1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

9 февраля на территории одного из гаражных кооперативов в Покровском районе Кривого Рога был обнаружен мужской труп с признаками насильственной смерти

убийство соседа по гаражу в Покровском районе Кривого Рога

Всего несколько часов понадобилось следователям, чтобы задержать подозреваемого в убийстве – 66-летнего пенсионера, соседа по гаражному кооперативу.
Между убитым и подозреваемым существовала давняя неприязнь. В тот роковой день у них снова произошла словесная перепалка.
Пенсионер, затаив злобу, пошел домой, и прихватив там ружье, вернулся, чтобы застрелить обидчика. После чего с места преступления скрылся...
В настоящее время у сотрудников полиции Кривого Рога есть признательные показания задержанного. Если вина его будет доказана в суде, грозит ему до 15 лет лишения свободы.

ОФІЦІЙНО: Національна поліція - Криворізький відділ поліції
КРИВОРІЗЬКІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ЗАТРИМАЛИ ЙМОВІРНОГО ВБИВЦЮ ПО «ГАРЯЧИХ СЛІДАХ»
Декілька годин знадобилися працівникам Покровського відділу поліції, щоб знайти чоловіка, який вистрілив з рушниці у свого знайомого та покинув його вмирати.
Подія трапилася ввечері 09 лютого на території гаражного кооперативу Покровського району. Між двома чоловіками на ґрунті давньої неприязні виникла словесна перепалка. Недомовленість та образа на свого опонента підштовхнула 66-річного чоловіка повернутися з дому з рушницею. З якої, пенсіонер, й здійснив постріл в область шиї свого знайомого та втік з місця злочину. Від отриманого поранення 31-річний чоловік помер на місці.
Зловмисник раніше ніколи не мав проблем із законом та зізнався поліцейським у скоєному. Наразі його затримано в порядку ст.208 КПК України. Та загрожує кримінальна відповідальність за умисне вбивство (ст.115 КК України), у вигляді позбавлення волі строком до 15 років.

Леха ЗЛОЙ,
специально для рубрики
Криминал, Происшествия Кривого Рога
сайта Весь Кривой Рог
Фото – Отдел полиции Кривого Рога

Добавить комментарий