1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

9-го січня у Кривому Розі я разом з працівниками обласного управління поліції, а саме управління превеінтивної діяльності ГУНП, здійснили рейд по незаконним точкам продажу цигарок контрабандного походження, повідомляє свободівець Дмитро БІЛОНЕНКО

В ході було виявлено 3 точки збуту контрафактного тютюнового виробу. Поки йшли ці заходи на ринку "Ювілейний", інші точки в Кривому Розі, що збували нелегальні цигарки, звернули свою діяльність аби і їх не постигла така участь. Цікаво, хто їм повідомив, що по Кривбасу йде «облава»?

- Варто відмітити, після моїх публікацій тут на "ФБ" як я і звертався - обласні правоохоронці відгукнулись і зв'язались зі мною аби перевірити нечистивих поліцейських, які б могли бути до покривання збуту контрабандного тютюну і перевірити чому після затримання ділків, ці самі особи стояли на тому ж місці, з тим же товаром, про це неодноразово публікували різні мешканці Кривого Рогу в соцмережах. – повідомив Дмитро БІЛОНЕНКО. - Я сподіваюсь, що така співпраця виявиться таким собі превінтивним заходом для згортання нелегального бізнесу з отруєння українців. Ми як політична сила націоналістів "Свобода" різко засуджуємо місцевих правохооронців, для яких тільки кероівництво області наказ для виконання прямих обов'язків.

- Я сподіваюсь, що такі точки збуту більше не будуть з'являтись у нас в місті. В разі появи таких точок, чи іншого характеру продажу (реалізації) не ліцензованого продукту пишіть мені чи лишайте в коментарях. Ми націоналісти будемо звертатись до поліції і спільними зусиллями притягати до відповідальності, - звернувся свободівець до громади.

Стосовно людей, які говорять мовляв - "та кому вони заважають, люди купують дешеві цигарки в умовах безгрошів'я". Здебільшого така контрафатна продукція виробляється на території невизнаної республіки Предністров'я (Російська зона впливу), на тимчасово непідконтрольних територіях контрольованих терористичними організаціями ЛНР та ДНР.
Таким чином, ті хто реалізують контрабанду звідти - долучаються до спонсорства вбивств українців.
Крім того, оскільки це не ліцензована продукція то не відомо що там в середині, можливо там якась отрута через яку швидше помреш або чимось захворієш.

- Давайте разом боротись з цим явищем. Звертайтесь до "Свободи" - повідомляйте про вищевказані факти. – резюмує Дмитро БІЛОНЕНКО.

Підготував до публікації
Льоха ЗЛИЙ,
спеціально для рубрики
Кримінал, Пригоди Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг
Фото – Дмитро БІЛОНЕНКО

Добавить комментарий