1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.00 (1 Vote)

В повідомленні є посилання на поліцію міста Рівного... Але якщо це б було правдою, про це трубили б усі центральні ЗМІ! На всяк випадок сайт Весь Кривий Ріг надає інформацію. Читачам потрібно вчитись відрізняти видумку від правди, якими б «офіційними» джерелами вона не прикривалась...

чи існують СПІД-терористи в Кривому Розі?

Нововоронцовка
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНИМИ!
Патрульні Поліція Рівне:
Не пошкодуйте 3 хвилини, ПРОЧИТАЙТЕ
У кінотеатрі глядачка сіла на крісло і відчула біль від уколу в нозі. Коли вона придивилася побачила ледве видну голку в кріслі, що виглядала приблизно на 3-4 міліметра, а також записку: «ВИ тільки що інфікувалися СНІДом». Центр по контролю за захворюваннями повідомляє про багато подібних випадків в інших містах, що відбулися нещодавно. Всі голки були перевірені на реакцію СНІДу і виявилися позитивними.
Центр по Контролю за Захворюваннями повідомляє:
«Голки почали знаходити в банкоматах. Ми просимо всіх бути уважніше, обережніше, коли вам зустрічається подібна ситуація. Всі крісла в громадському транспорті, поїздах, електричках, літаках треба перевіряти, тому що вони несуть можливу загрозу вашому здоров’ю та життю.
Перед тим як сісти - подивіться дуже уважно на спинку і сидіння».
Це новий вид тероризму міжнародного неофіційного союзу ВІЛ-носіїв і хворих на СНІД. Їм втрачати нічого в їхньому житті і тому вони вирішили мстити.
На додаток, Центр просить, щоб ви врятували життя, якщо відправите це повідомлення як можна більшій кількості людей - просто попередження, щоб були уважнішими у громадському транспорті - потенційна загроза існує. Нещодавно один лікар повідомив, що подібний випадок стався в кінотеатрі в місті Делі, столиці Індії, з його пацієнткою. Молода дівчина була заручена і збиралася вийти заміж через два місяці, але пішла в кіно і отримала укол з такою запискою: «Вітаємо у світовій сім’ї хворих на СНІД та ВІЛ-інфікованих».
Лікарі сказали її сім’ї, що проходить близько 6 місяців до того, коли вірус виросте досить потужним, щоб зуміти почати руйнувати системи людського тіла та органи, але дівчина, що стала жертвою може прожити ще 5-6 років.
Через сильний психологічного стресу заражена дівчина померла через 4 місяці. Ми всі повинні бути уважними в громадських місцях - інше в руках Всевишнього.
Просто задумайтеся - ви можете врятувати чиєсь життя або своїх родичів, багатьох друзів, близьких вам людей. Вам зовсім не важко відправити це повідомлення — натисніть на «Поділитися».
P.S. Друзі, будьте уважніше, в житті і так досить неприємностей.

Підготував до публікації
Льоха ЗЛИЙ,
спеціально для рубрики
Кримінал, Пригоди України
сайту Весь Кривий Ріг
Фото – із соцмереж

Добавить комментарий