1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Про такий метод шахрайства ми нещодавно писали, але на цей раз – більше подробиць для мешканців Кривого Рогу...

шахраї атакують клієнтів Приватбанку в Кривому Розі

Із архіву - Обережно! Шахраї! Хто і навіщо атакує клієнтів «ПриватБанку» вдень та вночі?

Друзі! Хочу розповісти вам про схему, за допомогою якої шахраї обчистили рахунки мого чоловіка в Приватбанку, можливо ця інформація допоможе комусь не стати їх жертвою!

Всі ми знаємо, що при оформленні картки в Приватбанку, ви повинні вказати номер телефону, який в подальшому стане вашим фінансовим номером, й за допомогою якого ви в подальшому зможете здійснювати будь які фінансові операції, навіть при відсутності на руках кредитки, також на фінансовий номер приходить пароль для підтвердження входу в Приват 24.

Також ми знаємо, що при втраті телефону чи сім карти ми можемо відновити втрачений номер телефону, назвавши оператору останній дзвінок , останню суму поповнення та залишок коштів, який у вас на рахунку був до того.

А тепер слухайте як розводять.

В суботу, рано вранці ( шахраї телефонують зазвичай вранці, поки людина ще нормально не роздуплилася) чоловікові зателефонував номер 068-579-47-40 й якій мужик російською мовою розповів, що випадково перекинув йому 25 гривень й попросив повернути.
Чоловік пообіцяв глянути залишок коштів й перетелефонувати.
Глянув,не прийшли. Перетелефонував, сказав що немає грошей.

Потім той мужик телефонував ще декілька разів, слізно благав повернути гроші, на що мій Сєрий видав :та в мене як було 72 коп так і залишилося! Тобто, фактично сам розказав, скільки в нього залишок на рахунку..

Через декілька годин на рахунок справді прийшли 25 грн. й муж вирішив таки перекинути незнайомцю його кошти, але так як з телефону таку суму не скинеш, то вирішив це зробити через Приват 24.

Нагадаю, шахрай на той момент вже знав початковий залишок коштів на рахунку, останній вихідний дзвінок (до нього ж) й останню суму поповнення.
Поки добрався до компа, поки то да сьо.
Коротче, запрошує Сергій пароль до входу в приват, а смс не приходить, він до телефону, а сім карта заблокована.

Й пароль прийшов по ходу вже на телефон шахрая, який встиг присвоїти наш фінансовий номер телефону собі...
Поки мій чоловік телефонував до оператор, поки оператор роздуплив, що від нього хочуть. Пройшло добрих пів години!

Дальше розбиратися мій коханий не став, а погнав до банкомата, бо вже зрозумів, що тут щось нечисто. В суботу банк не працює,та змінити фінансовий номер можна й через банкомат.
Та поки бігав, поки номер міняв, шахрай встиг перевести частину коштів на свій рахунок.
Рахунок на ім’я Гайдай Олександр Володимирович.

Окей, банківські рахунки Сергій заблокував, але електронні кошельки та інші платіжні системи, прив’язані до вкраденого номера не блокуються!
Ми викликали поліцію (до речі приїхали за лічені хвилини), написали заяву, вони відкрили кримінальну справу подальшою її передачею в відділ кіберзлочинності.
Тобто міліція зробила все можливе, поводились дуже ввічливо, співчували, всіма силами намагалися бодай якось допомогти.

Але... на жаль, поліція, навіть маючи прізвище власника рахунку, куди шахрай зливав наші гроші, не має права запросити в банку номер рахунку та місцепроживання цієї людини, бо це бачите, банківська таємниця!
Також маючи 2 номера телефону шахрая поліція не має права проводити ідентифікацію місцезнаходження по номеру мобільного, оскільки ця інформація належить оператору!

Ну, дурдом Веселка!
Під час того всього шахрай ще й писав нам смс на тему, що нам заканало. бо йому буквально пару хвилин не вистачило, щоб обчистити нас по повній та прикалувався, що наші браві "мэнти" нічого не варті!

Як ми відновлювали номер, як спілкувалися з тормознутими операторами коллцентру Київстар - це окрема історія!
Таки прийшлося пертися до Львова до сервісного центру, де дуже приємний менеджер чарівною усмішкою на імя Дмитро проникнувся нашою ситуацією!
Коротше, номер телефону ми собі повернули, кошти ні, але як казала моя бабця: дякую тобі, Боже, що взяв грошима!

Як вберегтися від такого виду шахрайства:
- по перше, ваш фінансовий номер завжди повинен бути контрактним, тоді собі його ніхто не присвоїть без вашої присутності та вашого паспорта!
- по друге, закрийте всі кредитки для інтернет платежів.
- по третє, прислали вам помилково гроші на мобільний - гарно подякуйте та не ведіться! Не вступайте в жодні розмови з шахраями!

Ось така невесела історія...

Льоха ЗЛИЙ,
спеціально для рубрики
Кримінал, Пригоди Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Комментарии   

0 #1 Денис 13.11.2017 20:57
Что-то в этой истории не вяжется.
Допустим увели номер - такое возможно. Хотя последний раз, когда я восстанавливал номер, необходимо указать 3 номера телефона.
Второе: если даже и есть номер - для смены пароля в приват24 или для снятия налички нужно знать пин код карты.
И последнее: если номер уже увели, то куда вам слали смс с насмешками?
Конечно же все случается, злодеи не спят, будьте бдительны.
Цитировать

Добавить комментарий