1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Можливо моя історія комусь допоможе. Два дні тому на мобільний телефон в 03.00 годині ночі надійшло 9 грн. від невідомого абонента, - розповіла Ольга Андрійчук

шахраї атакують клієнтів Приватбанку в Кривому Розі

В 04.00 ночі з цього ж номера до мене розпочалися безперервні дзвінки і коли я брала слухавку – збивали, коли я пробувала подзвонити – збивали.
До 9 години ранку до мене поступило 250 дзвінків.

В обід мій номер Київстара заблокував оператор. Коли о 17.20 я підійшла в сервісний центр мені повідомили, що мій номер НЕ МІЙ і ним користується інша людина.
Зразу ж запитали чи картки банку прив’язані до цього номера.

Коли , через 20 хвилин, я підійшла в Приватбанк на моїй зарплатній картці було 0 грн 51 коп. Пін-коди не дійсні та приват24 не пропускав тому, що не дійсний пароль.
Терміново здзвонилася з оператором гарячої лінії Приватбанку і заблокувала картки. На другий день я звернулася в Приватбанк, змінила всі картки та паролі.
Служба безпеки Приватбанку пообіцяла розібратися з ситуацією та зателефонувати.

Вечері цього ж дня, мені зателефонували з невідомого для мене номера ( 091 963 74 23) , представилися службою безпеки Приватбанку, повідомили, що була спроба знову зняти гроші з моєї картки, тому мені потрібно терміново підійти до банкомату та змінити пін коди, або вони допоможуть це зробити через Приват 24.
Мені необхідно перевести на картку мобільного телефону 2800 грн, які мені зразу ж повернуться на картку, щоб зупинити щахрайство. В одному вони прокололися – я підв’язала картки до нового мобільного телефону, який ніхто не знає..... Так зберегла свої гроші.

Знову зателефонувала в службу гарячої лінії Приватбанку, все розповіла, вони підтвердили, що це шахраї і з моїми картками все нормально.
Поширюйте інформацію, друзі, може комусь допоможе.
Так, ще номер перший, який дзвонив зночі – 096- 068-61-63

Льоха ЗЛИЙ,
спеціально для рубрики
Кримінал, Пригоди Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий