1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

З 1 по 31 жовтня тривав в Кривому Розі місячник добровільної здачі зброї. Так, згідно діючого законодавства усі хто виявив бажання добровільно позбутися смертоносних предметів, було звільнено від кримінальної відповідальності

місячник добровольної здачи зброї в Кривому Розі

За вказаний період криворіжці здавали до поліції як незареєстровану зброю, так і таку, на яку вони мали повний пакет документів. Хтось у минулому захоплювався полюванням, але потім змінив хобі, хтось знайшов, а дехто підібрав небезпечний предмет на вулиці та приніс додому.
Зброя чи боєприпаси опинялися у громадян з різних причин та приносили її вони з однієї єдиної – аби більше не хвилюватися за те, що вона потрапить до дитячих рук, здетонує або поліцейські в примусовому порядку вилучать її під час обшукових заходів.

Загалом у Кривому Розі за період проведення місячника добровільної здачі вогнепальної зброї та боєприпасів до поліції громадяни здали:
- 19 одиниць зброї, з них 2 саморобної,
- 232 набої різного калібру армійського зразку,
- 15 одиниць газової і травматичної зброї,
-15 снарядів, 7 мін, 6 гранат та 1 запал до них.

Наразі місячник добровільної здачі зброї завершений. Однак заходи щодо протидії обігу нелегальної зброї тривають.
Поліція закликає жителів здавати в підрозділи дозвільної системи та органів поліції за місцем проживання зброю і боєприпаси, які зберігаються незаконно. Наголошуючи на тому, що можливість звільнитися від кримінальної відповідальності зберігається.

Та попереджає, що відповідно до вимог статті 263 Кримінального кодексу України носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Підготував до публікації
Льоха ЗЛИЙ,
спеціально для рубрики
Кримінал, Пригоди Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг
Фото – Відділ поліції Кривого Рогу

Добавить комментарий