1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

10 октября в Кривом Роге патрульной полицией задержан нетрезвый водитель, который буксировал микроавтобус Мерседес-Спринтер...

101017 25

Патрульные обратили внимания на нарушение правил буксировки транспортных средств, и остановили автобус БАЗ, который буксировал микроавтобус Мерседес-Спринтер. При общении с водителем выяснилось, что он еще и пьян...

ОФІЦІЙНО:
В Покровському районі Кривого Рогу патрульні виявили нетверезого водія, який здійснював буксирування автобусу.
10 жовтня 2017 року, патрулюючи в Покровському районі міста, інспектори патрульної поліції зупинили автобус БАЗ, котрий буксирував автобус Мерседес Спрінтер, чим порушив правила буксирування транспортних засобів згідно правил дорожнього руху.
Під час спілкування з водієм автобуса БАЗ, поліцейські помітили у громадянина явні ознаки алкогольного сп’яніння. Водієві було запропоновано пройти, у встановленому законом порядку, огляд на стан алкогольного сп’яніння, на що водій в присутності двох свідків відмовився.
На водія автобуса БАЗ склали протокол про адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння) та винесена постанова за адміністративне правопорушення передбачене ч 1. ст.. 122 КУпАП (порушення правил буксирування транспортних засобів)

Леха ЗЛОЙ,
специально для рубрики
Криминал, Происшествия Кривого Рога
сайта Весь Кривой Рог
Фото – Патрульная полиция Кривого Рога

Добавить комментарий