1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Эта трагическая новость была одной из самых обсуждаемых 9 августа в Кривом Роге. Судью Жовтневого райсуда, вышедшего недавно на пенсию, убило током в подвале собственного дома... Сайт Весь Кривой Рог нашел два материала по данной теме. Журналисты пытались узнать, соответствовали доходы судьи его реальному имуществу, а один из правоохранителей вспомнил о работе с Сергеем Водопьяновым в лихие 90-тые...

100817 34

Олександр Іванов, правоохоронець:
Знав я Сергія добре... Сумую за втратою разом з його родиною та друзями. Хотілось мені сьогоднішнім суддям розповісти про цю порядну людину та обставини нашого знайомства.
Це був 1987 рік. Я вже рік працював першим заступником начальника Покровського (самого більшого в місті) районного відділу внутрішніх справ. Переїхав з посади першого заступника начальника Олександрійського районного відділу. Район заполонили "наперсточники". Скарг від потерпілих-сотні.(хоч силоміць їх ніхто не понукав грати) Законодавство за адмінпорушенння: 50 тодішніх карбованців. Мої вимоги до підлеглих поставити край цим шахрайствам результатів не давав. Менти- оборотні кришували майбутніх політиків. Тоді я особисто показав особовому складу підрозділу як потрібно боротися з цією нечистю. Перебалакав я з Водопяновим про те, що він буде їздити зі мною на ринки та робити "виїзні суди" прямо на місці. Серед продажників я розпустив чутки, що їду на вихідні в Долинську провідати тещу... навіть засвітився на автовокзалі. Після цього, з чесними співробітниками нагрянули на авторинок та ринок ХХ партзїзду. Відловили одночасово 47 наперсників і там же Водопянов їх притягнув до адмінвідповідальності по адмінпротоколам. Декілька отримали ще й по 15 діб, за супротив працівникам міліції та непокору, бо тікали... З семи районів міста наш район для наперсників був адом. Сьогодні серед цієї "братви" я бачу відомих політиків, депутатів та бізнесменів...
То була боротьба: хто кого! Сьогодні: що я буду з цього мати?

Сайт «Криворожский обозреватель»:
Как следует из е-декларации Сергея Водопьянова, его имущество:
– частный дом площадью 190 кв.;
– два гаража, площадью 32 и 24 кв. м. Последний принадлежит жене Ирине Водопьяновой;
– два земельных участка площадью 924 и 505 кв. м;
– частный дом в селе Вапнярка Винницкой области площадью 56 кв. м на правах совместной собственности с женой.
Ездил Сергей Водопьянов на легковом автомобиле Hyundai Santa Fe 2005 года выпуска. У жены имеется грузовой КАМАЗ 1992 года выпуска.
За 2016 год судья получил 237 664 зарплаты и 99 026 пенсии. Еще 43 чего-то (чего именно в декларации не указано) составляют проценты от накоплений в ПриватБанке. Там же хранятся 20 гривен сбережений.

Подготовил к публикации
Леха ЗЛОЙ,
специально для рубрики
Криминал, Происшествия Кривого Рога
сайта Весь Кривой Рог

Добавить комментарий