1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

В ночь с 11 на 12 марта в Кривом Роге совершено резонансное преступление – в районе Автовокзала, 1001 мелочи – расстрелян из огнестрельного оружия автомобиль такси. Водитель и двое пассажиров госпитализированы. Полиция комментирует дерзкое преступление

120319 9 min

Подробности нападения - В Кривом Роге ночью расстреляли машину таксиста с пассажирами – трое человек госпитализированы, в машине – более 10 пулевых отверстий (фото)

Національна поліція - Криворізький відділ поліції
Поліцейські розпочали досудове розслідування за фактом нічної стрільби в результаті якої постраждало 3 осіб
Металургійним відділенням поліції були внесені відомості до ЄРДР за попередньою правовою кваліфікацією передбаченою ч. 4 ст. 296 КК України, а саме це вчинення хуліганських дій із застосуванням вогнеальної зброї, санкція якої передбачає позбавлення волі від 3 до 7 років.
Попередньо встановлено, що потерпілі отримали тілесні ушкодження у вигляді непроникаючих вогнепальних поранень, вони перебувають в одній із міських лікарень.
Наразі поліцейськими проводиться комплекс оперативно-розшукових заходів направлений на встановлення усіх обставин справи та затримання осіб, які причетні до вчинення даного злочину.
Коли вину зловмисників буде доведено, їм може загрожувати кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі до семи років.

Леха ЗЛОЙ,
специально для рубрики
Криминал, Происшествия Кривого Рога
сайта Весь Кривой Рог
Фото – Первый Городской

Добавить комментарий