1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як повідомляє заступник мера Кривого Рогу Андрій ПОЛТАВЕЦЬ, школа №114 обладнаня 22-ма відеокамерами в рамках проекту «Школа – територія безпеки». Як стверджує чиновник, в місті до кінця року 22 школи з 150 будуть обладнані системами відеонагляду

Це ми недавно обговорювали - Обсуждает Весь Кривой Рог: нужны ли в школах города, в классах и коридорах камеры видеонаблюдения? (фото)

Полтавець Андрій

Безпека дітей, в тому числі під час навчального процесу, - один із надважливих приорітетів.
22 школи міста вже обладнані, або до кінця поточного року, будуть обладнані системами відеонагляду. І це є добра європейська практика, яку необхідно впроваджувати в нашому місті.
Сьогодні на базі 114-ї школи, що в Інгулецькому районі, «запустили» проект «Школа - територія безпеки». В рамках нього встановлено 22 відеокамери (14 для внутрішнього огляду і 8 для зовнішнього), два пункти моніторингу.

Конкретно даний проект реалізований в рамках проекту Громадський бюджет. Проект складали представники громадськості, обирали характеристики, кількість обладнання, місце встановлення і т.п. Мешканці міста за нього голосували, і визначили що даний проект має бути реалізований. Тривалість запису складає близько місяця. Всі закупівлі відбуваються у відповідності до ЗУ «Про публічні закупівлі».

Скільки це коштує - В одной из школ Кривого Рога установят видеонаблюдение за счет бюджета

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий