1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

В Кривом Роге пересмотрят уголовное дело Амины МЕНГО по факту убийства девочки, сообщает ВО «Свобода"», Кривой Рог

В сообщении говорится:
...В результате активной поддержки народного депутата Украины Юрия Левченко, инициировавшего создание рабочей группы общественного совета при МВД Днепропетровской области по делу Амины МЕНГО, остатки которой были найдены в обугленном виде в реке Саксагань, было повторно отрыто уголовное дело по факту убийства несовершеннолетнего ребенка...

Напоминаем, о «странностях» правосудия в Кривом Роге: супруги Кудрявцевы до сих пор находятся на свободе, а рассмотрение дела по надругательству над телом Амины МЕНГО так и не началось по существу. И это спустя год после трагедии – в июне 2017 года Кудрявцевы сообщили о якобы «пропаже» 6-летней Амины, которую спустя несколько дней нашли в реке Саксагань в виде обугленных фрагментарных останков...

ОФІЦІЙНО: ВО "Свобода" Кривий Ріг - 11.05.18р.

- Завдяки повторній перевірці фактів та процесу розслідування по справі вбивства Аміни Менго, яка була проведена на вимогу народного депутата України Юрія Левченка (ВО «Свобода), Дніпропетровська обласна прокуратура скасувала постанову про закриття справи та поновила досудове розслідування.
Прокуратура готова долучити до справи Менго Е.І. (бабусю дівчинки) у якості потерпілої, за умови надання нею відповідної заяви повторно. Питання лишається за її адвокатом.

- У результаті активної підтримки та уваги народного депутата України, Юрія Левченка (ВО «Свобода»), роботи робочої групи громадської ради при МВС Дніпропетровської області до справи Аміни Менго (прийомної дитини подружжя Кудрявцевих, рештки якої були знайдені в обвугленому вигляді у р. Саксагань) було повторно відрито кримінальну справу по факту вбивства.
Завдяки зверненням нардепа справа була поставлена на контроль Управлінням Служби безпеки України, Дніпропетровською обласною державною адміністрацією, Апеляційним судом Дніпропетровської області (у разі надходження даної справи у цей суд), Адміністрацією Президента України (зокрема Уповноваженого Президента України з прав дитини)
Депутатський запит Ю.В.Левченка «щодо вжиття невідкладних заходів реагування стосовно бездіяльності органів слідства, прокуратури та суду Кривого Рогу у розслідуванні фактів зникнення та смерті Аміни Менго» був оголошений на засіданні Верховної Ради України 23.03.2018 р.
На основі цих запитів було ініційовано перевірку та перерозгляд всієї справи та фактів, що стосуються її розслідування, у результаті чого кримінальна справа була відкрита повторно за новоявиявлених обставин.

Леха ЗЛОЙ,
специально для рубрики
Криминал, Происшествия Кривого Рога
сайта Весь Кривой Рог
Фото – из доступных источников

Добавить комментарий