1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Наконец-то это свершилось! В Украине арестован организатор преступной схемы, криминальный авторитет, который некоторое время был недосягаем для нашей полиции – так как... сидел в тюрьме на территории ОРДЛО! Также полетели с работы руководители колонии в Полтавской области, с территории которой уголовники занимались мошенническим способом вымогательства по телефону...

011117 23

Мало кто в Кривом Роге не знает, в чем заключается эта преступная схема...
Обычно жертвой становились пенсионеры, которым звонили, и представившись полицейским, сообщали, что сын (внук, племянник) находится в полиции – арестован за преступление.
Но вопрос можно «решить» за определенную сумму, чтобы избежать наказания...
Нужно было просто спуститься во двор и отдать требуемую сумму курьеру...
Жители Кривого Рога довольно быстро раскусили, что мошенники работают с территории СИЗО, колоний и тюрем, где мобильный телефон вообще не должен был находиться в руках зэков...
Полиция же долго запрягала, но наконец – разродилась!
Арестован организатор схемы – смотрящий одной из зон на территории так называемой ЛНР, когда он «откинулся», и решил не оставаться в «республике», а обосноваться на территории Украины, что уже само по себе доказывает, хорошо ли жить на оккупированных территориях...
Также получат дополнительные сроки те заключенные, которые занимались вымогательством прямо на нарах...
Ну а руководство Полтавского СИЗО уволено полным составом...

011117 24

Національна поліція України
Кіберполіція затримала організатора масштабної шахрайської схеми - «ваш родич у поліції»
Ним виявився в’язень однієї із колоній на непідконтрольній Україні території. Зловмисника затримали у момент, коли він, звільнившись з місць позбавлення волі, повертався додому. Наразі його взято під варту, строком на два місяці або внесенням застави у розмірі 1,2 мільйона гривень.
Поліцейські встановили, що шахраї виманювали гроші у громадян за схемою «ваш родич у поліції», а також за допомогою розсилки фейкових смс-повідомлень від імені «Ощадбанку» та «ПриватБанку».
У травні 2017 року трьом учасникам цієї злочинної групи було повідомлено про підозру у вчиненні 78 епізодів злочинної діяльності, передбаченої ч. 4 ст. 190 КК України (4 факти), ч. 3 ст. 190 КК України (39 фактів), ч. 1 ст. 361 КК України (2 факти) та ч. 2 ст. 361 КК України (33 факти).
Загальна сума завданих збитків громадянам сягає більш як 1,3 мільйона гривень, а за оперативною інформацією, вона може сягати 4 мільйонів гривень. Ці кошти учасники злочинної групи розподіляли між собою, а також використовували для забезпечення комфортних умов відбування покарання у місцях позбавлення волі.
Частину завданих потерпілим збитків вже відшкодовано.
Слідчим управлінням поліції Полтавщини, під процесуальним керівництвом прокуратури Полтавської області, завершено досудове розслідування кримінального провадження відкритого за матеріалами Слобожанського управління Департаменту кіберполіції, за ознаками кримінальних правопорушень передбачених ч. 3,4 ст. 190 (Шахрайство) та ч. 1, 2 ст. 361 (Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку) КК України.
Поліцейські встановили, що шахраї виманювали гроші у громадян за схемою «ваш родич у поліції», а також за допомогою розсилки фейкових смс-повідомлень від імені «Ощадбанку» та «ПриватБанку».

Національна Поліція - Полтава
У травні 2017 року трьом учасникам цієї злочинної групи було повідомлено про підозру у вчиненні 78 епізодів злочинної діяльності, передбаченої ч. 4 ст. 190 КК України (4 факти), ч. 3 ст. 190 КК України (39 фактів), ч. 1 ст. 361 КК України (2 факти) та ч. 2 ст. 361 КК України (33 факти). Загальна сума завданих збитків громадянам сягає більш як 1,3 мільйона гривень, а за оперативною інформацією, вона може сягати 4 мільйонів гривень. Ці кошти учасники злочинної групи розподіляли між собою, а також використовували для забезпечення комфортних умов відбування покарання у місцях позбавлення волі.
Дзвінки потерпілим надходили з виправної колонії, розташованої на тимчасово окупованій території в Луганській області. Крім того, було встановлено, що учасники злочинної групи також знаходились у СІЗО розташованого у Полтавській області.
Тож пізніше, правоохоронці провели обшуки в СІЗО м. Полтави. За їх результатами все керівництво СІЗО Полтави було звільнено. Під час обшуків в камерах ув’язнених поліцейські вилучили більше 20 мобільних телефонів, Wi-Fi – роутер, флеш-карти, наркотичні речовини, алкоголь, заточки, гроші та чорнові записи. Слідчі поліції Полтавської області за даними фактами додатково розпочали ще три кримінальні провадження: за ч. 1 ст.307 КК України, ч. 1 ст.309 КК України, ч.1 ст.364 КК України.
У подальшому поліцейські встановили і одного із організаторів цієї злочинної діяльності. Ним виявився 40-річний чоловік, який відбував покарання у виправній колонії у Луганській області на території не підконтрольній Україні.
Він був «смотрящим» та лідером серед осіб, що відбувають покарання у вказаній установі. Ув’язнений після закінчення строку відбування покарання мав на меті повернутися на територію України. Тож у подальшому, під час проведення спільної міжрегіональної операції, працівники Слобожанського управління Департаменту кіберполіції, під процесуальним керівництвом прокуратури Полтавської області, спільно з поліцейськими поліції Полтавщини та Луганщини, затримали зловмисника після перетину лінії розмежування через пункт пропуску «Станиця Луганська».
Затриманому повідомлено про підозру та судом обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою строком на два місяці або внесенням застави у розмірі 1,2 мільйона гривень. Наразі вирішується питання про оголошення йому підозри у вчиненні ще 41 епізоду злочинної діяльності за ч.4 ст. 190 КК України.
На даний час частині потерпілих вже відшкодовано збитки завдані діями учасників злочинної групи.

Леха ЗЛОЙ,
специально для рубрики
Криминал в Украине
сайта Весь Кривой Рог
Фото - Национальная Полиция Украины

Комментарии   

+1 #1 как стекло 03.11.2017 15:22
Смешно...вроде он первый и последний ;-)
Цитировать

Добавить комментарий