1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Депутат Долгинцевского в Кривом Роге райсовета Денис НЕДИЛЬКО рассказал шокирующую историю, которая наглядно демонстрирует влияние современной «культуры», а вернее СМИ, на психику подрастающего поколения... Чему удивляться, если на экранах мониторов и телевизоров – насилие, насилие, насилие...

Денис НЕДИЛЬКО, 4 октября...
- О 14.00 годині стою на зупинці 95 квартал, що в бік Автовокзалу.
Попереду мене дві дівчинки, які їдять сосиски в тісті. Помічаю, що вони відламують шматки булки та кидають на дорогу біля бордюри, годують голубів.
Голуби намагаються їсти та ухиляються від машини.
Дівчата помічають, що на цій крайній смузі зупиняються маршрутки, тому швидкість машин невелика, і голуби спокійно їдять та без проблем ухиляються від маршруток.
Дивлюсь далі.
Одна з них почала кидати шматки хліба на другу смугу дороги, де швидкість руху більше, і машини з’являються зненацька із-за зупинених маршруток. Голуби підлітають та намагаються ухопити шматки з другої смуги дороги. Вже коли голуб ледь увернувся від машини, підхожу та питаю:
- Навіщо ви це робите!? Ви що, хочете що б машини збили цих голубів? Це розвага у вас така!? Ви хочете подивитися як вмре жива істота?
- Чого мовчите!?
Дивляться, ухмиляються, кривляють рота, але мовчать.
- Ви в школу ходите!? Батьки є? Чи ви сироти? Ви розумієте, що це не правильно, хліб розкидувати, та ще використовувати його що б вбити голодну тварину. ВИ САДИСТИ? Совість є?!, - питаю.
Мовчать. Вже черноні. Потупили очі в підлогу.
- Розумієте, про що я вам!?
- Угу....
Відвернулись і швидко зникли з очей. Я поїхав далі по справам.
Коли я був малим, та мене залишали з дідом і бабою, родини яких пережили Голодомор, все було інакше. Я коли починав хоча б гратися з хлібом, дід невідворотно та стрімко робив мені фізичне зауваження, про те що не можна так з хлібом, бо покоління пращурів вмерло від голоду. І це викарбувалось як пам'ять до історії, як пам'ять до трагедії родичів, які загинули від такої страшної смерті – голоду.
Тому коли мені зараз будуть розказувати, що в нас криза, погана економіка, зубожіння населення і все таке інше, я буду посміхатися і казати, що в нас все чудово, тому що наші діти не голодні, вони хліб розкидають на потіху та заради садистських розваг...

Подготовила к публикации
Юлия ЛАПОЧКИНА,
специально для рубрики
Новости Кривого Рога
сайта Весь Кривой Рог
Фото – Денис НЕДИЛЬКО

Добавить комментарий